Praktické, funkční a zároveň dekorativní - betonové komponenty

Široké možnosti využití a jako bonus rychlá montáž

Betonový plot kolem zahrady má dnes každý druhý. Když ale chcete na zahradě budovat něco dalšího, obvykle už to tak neladí. My Vám nabídneme možnost, jak mít zahradu úhledně uspořádanou a navíc stylově vyladěnou. Použijte betonové komponenty, ze kterých lze sestavit různě velké vyvýšené záhony, vytvořit kompostér či použít jako opěrnou zídku ve svažitém terénu. Rozestavte si jednotlivé díly a vytvořte z nich přesně takový tvar, jaký potřebujete. Spojte díly plastovými kolíky a můžete začít sázet či kompostovat. Vše s designem betonového plotu.

Vyvýšené záhony

Z betonových komponentů v dekoru betonového plotu můžete sestavit praktický a zároveň stylový vyvýšený záhon na zahradě i v předzahrádce. Z betonových dílů máte záhon postavený raz dva. Potom už jen stačí jej osázet a máte krásnou dekoraci, která vám vydrží sloužit dlouhá léta. Vymyslete si jakýkoli tvar záhonů, můžete je mít v několika úrovních, skládat je na sebe jako pyramidu či vytvořit kaskádový záhon. Fantazii se meze nekladou a ani betonové komponenty vás nijak omezovat nebudou. Pořiďte si i vy stylový vyvýšený záhon.

Mám zájem

Kompostér

Pěstujete-li na zahradě rostliny, zeleninu či ovoce, určitě mi dáte za pravdu, že není nad vlastní kompost. Pokud jste dosud kompost na zahradě odmítali proto, že je nevzhledný a kazil by dojem, máme pro vás dobré zprávy. Nabízíme kvalitní betonové komponenty, ze kterých si můžete postavit na zahradě kompostér, který rozhodně design zahrady kazit nebude. Je vyrobený cíleně se stejným dekorem jako betonový plot, aby spolu ladily dohromady. Nevyhazujte již bio odpad ze zahrady, využijte ho v kompostéru.

Mám zájem

Vylaďte svou zahradu k dokonalosti

Použijte betonové komponenty a vytvořte si na zahradě stylové a zároveň funkční prvky.

Jednotlivé segmenty se vyrábí v rozměrech 1 m a 2 m, výška je 25 cm. Je to taková skládačka, ze které lze tvořit vyvýšené záhony, květináče, kompostéry, opěrné zídky do svahu a další prvky na zahradu.

Vyvýšený záhon Vyvýšený záhon Vyvýšený záhon Vyvýšený záhon
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554