Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Skálovi Bystřice
Dobrý den, moc děkujeme za provedení naší zakázky .Jsme velmi spokojeni s prací vašich zaměstnanců ,kteří jsou opravdu šikovní ,pracovití a mají kladný přístup ke své práci , umí si poradit v každé situaci .Ještě jednou děkujeme ,přejeme mnoho spokojených zákazníků .Chtěla jsem vše také napsat do recenzí ,ale nejde mi se přihlásit do google, tak píšu alespoň takto.
Manželé Loubkovi
Děkujeme Vám a hlavně partě Vašich pracovníků, za skvěle odvedenou práci. SLUŠNÍ, SKROMNÍ, OCHOTNÍ a moc ŠIKOVNÍ. Jak řekl můj manžel, na stupnici od 1-10 mají 20. Ještě jednou děkuji a vyřiďte prosím pozdrav partě co u nás pracovala.
Tomáš Vojkůvka - Rýmaně u Mníšku pod Brdy
Chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci. S manželkou jsme velmi spokojeni. Dostal jsem na vás doporučení od kamaráda a jsem rád, že se jeho slova spokojenosti potvrdila. Pokud budu mít možnost vás dále doporučit, určitě to udělám. Ještě jednou děkuji.
Petr Henc - Nekmíř
Dobrý den, nemám dotaz, ale tímto vyjadřuji pochvalu pro Vaši firmu a chlapce, kteří mi postavili betonový plot na parcele v Nekmíři. Byl jsem velice mile překvapen slušností všech tří a oceňuji jejich šikovnost a pracovní nasazení a z Vaší strany naplánování termínu montáže, který byl bezezbytku splněn.  Moc je prosím pozdravujte a ještě jednou mockrát děkuji.
Vízner - Třebovle
Dobrý den, Děkujeme za zaslané faktury. Chtěl bych Vám ještě poděkovat za dodavku a montaz oploceni. Jsem rad ze jsem vybral právě vás na dodávku plotu. Moc děkuji a rád vás doporučím a předám kladné reference.
Zdenek Apt - Roudnice na Labem
Dobry den, dekujeme za dodavku betonoveho plotu. Vasi chlapi namontovali plot rychle a precizne a vse v prubehu konzultovali. Byl jsem mile prekvapen jejich pristupem k zakaznikovi a pak i k praci .....  Jeste jednou dekujeme,
Bočková - Litvínov
Dobrý den, chci poděkovat za úžasnou partu, kterou jste mi poslal na stavbu plotu. Větší dříče jsem neviděla. A jsem naprosto unešená, plot je skvělej. Moc děkuji
Martina Čtvrtlíková - Otročkov
Dobré ráno p. Chadraba,
včerejší  realizace zakázky na betonové ploty  v Otročkově  proběhla v naprostém pořádku.
 
V dnešní době  je mnoho firem,které prezentují svoji podnikatelkou činnost,
 proto je těžké na trhu vybrat firmu at  zákazník je spokojen jak  s montáží,tak s finálními prácemi.
 
Vám p.Chadraba gratuluji k Vašemu  podnikatelskému záměru a hlavně k tomu ,že v dnešní době mít  zaměstnance,které pošlete na realizaci zakázky,
PŘIJEDOU - JSOU SLUŠNÍ,UMÍ PRACOVAT a za jejich profesionální přístup k celé zakázce.
Opravdu,jsou šikovní,přístup je od těch chlapů je precizní.
Již s několika firmami  jsme s manželem  spolupracovali, tak můžeme posoudit a srovnat jednání od majitele až po dělníky na stavbě,
tak VÁM  OPRAVDU DÍK.
Vladimír Bajer - Strašice u Rokycan
Dobrý den, chci poděkovat za výborně provedenou práci, skvělý přístup a rychlé provedení. Byl jsem moc spokojen.
Haas Jaroslav - Stará Paka
Dobrý den, chtěl bych za nás všechny poděkovat Vaší firmě a především partě montážníků, kteří prováděli stavbu plotu u nás ve Staré Pace dne 7.10.2020. Odvedli precizní práci a s problémy kvůli terénu si hravě poradili. Měli jsme plnou hlavu starostí, jak se bude řešit výškový rozdíl chodníku a oni to vyřešili tak, že plot chodník kopíruje a malinké úskoky, nejsou vůbec zřetelné. Každý, kdo jde kolem, nám plot pochvaluje a líbí se jim. Než jsme si u Vás potvrdili zakázku, koukali jsme na galerii fotek, kde a jaké ploty jste dělali. Četli jsme i všechny recenze, které na Vašich stránkách máte a řekl jsem, že pokud budeme s prací a výsledkem práce spokojeni, že napíšu také recenzi. A to, že ji brzy napíšu svědčí o tom, že jsme byli opravdu spokojeni. V příloze Vám posílám tři fotky hotového plotu a chtěl bych Vás poprosit, zda by jste je mohli přidat do Vaší galerie. Máte v ní mnoho fotek z mnoha měst, ale nikde není fotka současně s recenzí. Proto bychom byli rádi, kdyby tam byla od nás jak fotka, tak i recenze. Ještě jednou Vám všem děkujeme za kvalitně odvedenou práci Vašimi odborníky.
<< předchozí
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554