Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Najfusová - Klatovy
Vše proběhlo v pořádku, jen jsem se dnes trochu potřebovala vzpamatovat. Jsem velice spokojena s Vaší firmou a Vašimi pracovníky. Obzvlášť bych chtěla pochválit dva pracovníky, kteří u nás pracovali v pondělí a úterý. Byli velice ochotní, pracovití a i přes náročnou práci milí. Všem Vás budu doporučovat a přeji hodně zdaru.
Čížková - Klucké Chvalovice
Klobouk dolů a vřelé díky! Včera poptáme, dnes dodáte? Tak to se nám už dlouho nestalo! Ráda bych Vám poděkovala za tak rychlé vyřízení naší objednávky a ještě radši bych Vám zaplatila :-) Bankovním převodem nebo v hotovosti u vás ve firmě? Je mi to vcelku jedno jakým způsobem, stačí dát vědět, jak to vyhovuje Vám. Každopádně velmi velmi chválím Vaše zaměstnance, pracovití, slušní, pořádní. Co si přivezli, to si odvezli, žádný nepořádek, naopak ještě uklidili všechen ten náš čurbes, kterým jsme náš starý plot měli vyspravený. Ještě jednou obrovské díky, ani netušíte jak moc jsme mi vytrhnul trn z paty a našim čtyřnohým přátelům tak opět umožnil volný pohyb po zahradě :-)
Věra Dohnalová - Třebíč
Děkujeme ještě jednou moc, a přejeme hodně dobrých zakázek. Jen u nás vaše firma od roku myslím 2018 udělala téměř 60 m betonového plotu a jsme velice spokojeni. Zdravím z Třebíče
JANA RAZKOVA - LYSA NAD LABEM
POSILAM FOTKY PLOTU ZHOTOVENEHO VASI FIRMOU V LETECH 2020,2021 S PRACI VASI FIRMY JSEM BYLA VELICE SPOKOJENA A DODNES JI VSEM VRELE DOPORUCUJI. PREJI KRASNY DEN
Miroslav Frank - Mělník
Nadšení z plotu mne nepřešlo, ti vaši pracovníci byli úžasní, v dubnu vás čeká dalších 50m plotu z druhé strany, jen co mi připraví příjezdovou cestu, aby to zase chlapi nemuseli vláčet ručně takovou dálku.
Hulinsky Martin - Herálec
Dobrý den. Chtěl bych hrozně moc pochválit dnešní práci a výkon vašich chlapů. Neskutečně šikovný a ochotný. Prosím o pochvalu u jejich vedoucího.
Andrea Jotevska Szabó - Bylany
Dobrý deň ,ďakujem , montáž bola super, parta pánov úplne skvelá. Pekný deň
Martin Chrdle - Světice u Říčan
Dobrý den, moc děkuji za skvěle odvedenou práci  (betonový plot) vypadá perfektně a parta chlapů co přijela a prováděla montáž byla naprosto skvělá. Díky za profesionální a skvělou práci a v neposlední řadě i za velmi, velmi dobrou cenu za dodání a montáž.
Lenka Marková - Praha
Dobrý den, včera u nás probíhala montáž betonového plotu. Chtěla bych touto formou moc poděkovat partě montážníků za profesionální přístup a skvělou práci. Vaši firmu budu dále doporučovat.
Alexandra Kozlíková - Cvikov
Dobrý den, chtěla bych moc pochválit vaše zaměstnance, dělali plot ve Cvikově,opravdu jsou moc šikovní a milí,tak je pozdravujte a pochvalte :) :) :) jsou jedničky díky.
<< předchozí
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554