Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Hulinsky Martin - Herálec
Dobrý den. Chtěl bych hrozně moc pochválit dnešní práci a výkon vašich chlapů. Neskutečně šikovný a ochotný. Prosím o pochvalu u jejich vedoucího.
Andrea Jotevska Szabó - Bylany
Dobrý deň ,ďakujem , montáž bola super, parta pánov úplne skvelá. Pekný deň
Martin Chrdle - Světice u Říčan
Dobrý den, moc děkuji za skvěle odvedenou práci  (betonový plot) vypadá perfektně a parta chlapů co přijela a prováděla montáž byla naprosto skvělá. Díky za profesionální a skvělou práci a v neposlední řadě i za velmi, velmi dobrou cenu za dodání a montáž.
Lenka Marková - Praha
Dobrý den, včera u nás probíhala montáž betonového plotu. Chtěla bych touto formou moc poděkovat partě montážníků za profesionální přístup a skvělou práci. Vaši firmu budu dále doporučovat.
Alexandra Kozlíková - Cvikov
Dobrý den, chtěla bych moc pochválit vaše zaměstnance, dělali plot ve Cvikově,opravdu jsou moc šikovní a milí,tak je pozdravujte a pochvalte :) :) :) jsou jedničky díky.
Mára a Káťa Sitný
Touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za včerejší stavbu plotu v Kopidlně. Pochvala všem chlapům,co se podíleli na práci???? Jste skvělá firma ???? Přejeme Vám šťastné a veselé vánoční svátky a ještě šťastnější nový rok.
Houfková - Ústí nad Labem
Mohu napsat,že jsme byli velice spokojeni s ochotou Vašich pracovníků i odvedenou práci . Hoši byli velice pracovití , přesto,že pracovali v zimě . Proto až budeme dělat přední část, rádi se na Vás zase obrátíme Posílám i fotečku plotu a moc děkujeme a všechny ty chlapce v čele s jejích šéfem zdravím. Houfková.
Skálovi Bystřice
Dobrý den, moc děkujeme za provedení naší zakázky .Jsme velmi spokojeni s prací vašich zaměstnanců ,kteří jsou opravdu šikovní ,pracovití a mají kladný přístup ke své práci , umí si poradit v každé situaci .Ještě jednou děkujeme ,přejeme mnoho spokojených zákazníků .Chtěla jsem vše také napsat do recenzí ,ale nejde mi se přihlásit do google, tak píšu alespoň takto.
Manželé Loubkovi
Děkujeme Vám a hlavně partě Vašich pracovníků, za skvěle odvedenou práci. SLUŠNÍ, SKROMNÍ, OCHOTNÍ a moc ŠIKOVNÍ. Jak řekl můj manžel, na stupnici od 1-10 mají 20. Ještě jednou děkuji a vyřiďte prosím pozdrav partě co u nás pracovala.
Tomáš Vojkůvka - Rýmaně u Mníšku pod Brdy
Chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci. S manželkou jsme velmi spokojeni. Dostal jsem na vás doporučení od kamaráda a jsem rád, že se jeho slova spokojenosti potvrdila. Pokud budu mít možnost vás dále doporučit, určitě to udělám. Ještě jednou děkuji.
<< předchozí
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554