Akční nabídka betonových plotů

Kontaktujte nás:

Vaše jméno: Text zprávy:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Váš e-mail:
Váš telefon:

ReferenceNaše produkty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Jako příklad zde uvádíme některé z našich spokojených klientů.

Názory našich klientů:


Fotky z našich realizací naleznete v GALERII

Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvěle , rychle a čistě odvedenou práci za pěkné peníze. S Vaší firmou jsme byli moc spokojeni. V dnešní době je málo takových. Skvělá a rychlá komunikace při objednávce, zaměstnanci byli slušní a vstřícní. S plotem jsme moc spokojeni. Děkujeme a nebudeme váhat Vás doporučit všem.

Komentář zaslali:
Monika a Petr - Slatiňany


Dobry den, Tímto bych vam vsem chtěla poděkovat za realizaci plotu ve Cvrčovicich dne 22.9.2018. Jsme velice spokojeni se samotnou montáži (vse je krasne rovné a nikde žádné mezery) ale i se spolupráci a ochotou vašich zkušených pracovníků. Jeste jednou moc děkuji a přeji krásný den.

Komentář zaslala:
Petra Vyžďurová - Cvrčovice


Dobrý den, děkuji a chtěl bych poděkovat i za celou realizaci, která překonala očekávání. Všichni pracovníci odvedli vynikající práci, úžasný přístup a vysoké pracovní nasazení. Obdivuji jejich výkon, ochotu a smysl pro kvalitu. Ještě jednou díky, S přáními pěkného dne.

Komentář zaslal:
Aleš Vychodil - Doksany


Děkuji, hezký den. Vážení, chtěli bychom Vám tímto moc poděkovat za perfektně odvedenou práci Vašich pracovníků. Každým coulem profesionálové a chlapi na svém místě. Pracovití a nesmírně obětaví. I když se jednalo o problémový terén, vše zvládli na jedničku s hvězdičkou. Přejeme Vaší firmě jen samé dobré zákazníky, kteří dovedou náležitě ocenit Vaše rychlé a vstřícné jednání, obětavost i pracovitost Vašich zaměstnanců. Přejeme také hezký den a ještě jednou velké díky za vše. Pošleme fotky.

Komentář zaslali:
Krčmář Ivo a Dohnalová Věra - Třebíč


Dobrý den, mnohokrát děkuji Vaší firmě za realizaci betonového plotu. Ráda bych také, aby jste vyzvedli práci chlapců, kteří u mne pracovali. Skutečně velmi namáhavou a vysilující dřinu odvedli právě v den, kdy byly klimatické podmínky hodně náročné, teploměr přesáhl 31 st. . Jedná se o pány Skalu, Kořínka a Vašíčka a mladého brigádníka (jméno nevím). Prosí, poděkujte jim ještě jednou za mne. Vám také ještě jednou díky.

Komentář zaslala:
Mgr. Helena Marešová - Kostelec N.Č.L


Dobrý den, chtěli bychom vám všem poděkovat za skvěle odvedenou práci. Byli jsme moc spokojení. Kluci by zasloužili mimořádnou odměnu za všechno, co u nás museli vydržet. Klobouk dolů před jejich profesionalitou.

Komentář zaslali:
Beisbierovi - Blížejov


Dobrý den, děkuju za zaslání faktury. Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za vstřícnou komunikaci a partě montážníku za jejich perfektně odvedenou práci.

Komentář zaslala:
Hana Řeháková - Třeboc


Dobrý den. Na závěr bych Vám chtěl poděkovat. Celá akce na mně působila velice dobrým dojmem, výsledek se mi líbí. Jsem spokojen. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů. Hezký den.

Komentář zaslal:
Chládek - Lužec nad Vltavou


Dobrý den, děkuji za fakturu. Chtěl bych poděkovat za velice profesionální přístup Vašich pracovníků. Jsem maximálně spokojen s kompletní realizací, rychlostí a s kvalitou práce. Pokud mne někdo osloví ohledně betónového oplocení, tak Vás budu doporučovat. Ještě jednou děkuji a přeji Vám krásný den.

Komentář zaslal:
F. Král - Podbořany


Děkujeme za realizaci plotu máte šikovné kluky,plot je u chaty úžasný vypadá to luxusně,díky Suchánková.

Komentář zaslala:
Suchánková - Zbraslavice


Dobrý den, děkujeme za bezproblémovou a pěknou realizaci našeho plotu. Velká pochvala montérům. Děkujeme.

Komentář zaslali:
Kulichovi, Lounovice - Praha východ


Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za provedení 40m plotu, provedené za jeden den, v prvotřídní kvalitě, výškově skvěle zvládnuté. Nejlepší firma, kterou jsme u nás měli. Ještě jednou děkuji.

Komentář zaslala:
Radka Fabiánová - Července okr. Olomouc


Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za perfektně provedenou práci vašich zaměstnanců při stavbě našeho plotu. I přes úmorné vedro pracovali s vysokým nasazením. Jsme moc spokojeni. Přejeme vám mnoho dalších spokojených zákazníků.

Komentář zaslali:
Morávkovi - Častolovice


Dobry den, dekujeme Vam mnohokrat za fakturu a radi bychom velmi pochvalili Vase montazniky, kteri plot udelali. Skvely, vstricny pristup, skvele odvedena prace a hlavne vse rychle a precizne udelane. Vasi firmu budeme urcite dale doporucovat, at se Vam dari! Hezky den.

Komentář zaslali:
Vavřičkovi - Brzotice u Benešova


Dobrý den, děkuji za zaslání faktury. Ještě jednou bych Vám rád poděkoval za kvalitní a rychle odvedenou práci. Budu Vás doporučovat. S pozdravem Filip Kovařík

Komentář zaslal:
Filip Kovařík - Chrudim


Dobrý den, Ráda bych poděkovala za skvěle odvedenou práci a výbornou komunikaci se všemi zaměstnanci firmy KULKABEX.s.r.o. Byli jsme velmi spokojeni. Přeji mnoho úspěchů do dalšího podnikání.

Komentář zaslala:
Blanka Fialová - Kolín


Děkuji za perfektní akci. Pochvala platí i realizačnímu týmu. Reklama Vaší firmy bude následovat. Hezký den

Komentář zaslal:
Radim Kotlář - Kutná Hora


Dobrý den pane Chadrabo, chtěl bych ještě poděkovat za práci kluků na výstavbě plotu. Máte fakt dobré zaměstnance a tým. V tom mrazu jsem jejich práci, ochotu a profesionalitu pouze obdivoval. Můžete si být jist, že vím o čem mluvím, protože přicházím do styku s hodně dodavateli a těch fakt spolehlivých firem co jenom neslibují, ale práci odvedou 100% je tak 1 z 10. Přeji hezký den a hodně dalších zákazníků

Komentář zaslal:
Horais - Plzeň


Dobrý den, děkuji Vám a zároveň i Vašim opravdu výborným a slušným zaměstnancům, kteří provedli velmi kvalitní práci v nesnadných podmínkách.

Komentář zaslal:
Lukáš Seifert - Kutná Hora


Rad bych vam i podekoval za perfektne odvedou praci. Ta parta chlapu co u nas byla je super! Kez by kazdy remeslnik byl aspon z pulky takovy. Urcite s cistym svedomim doporucim dal! Jeste jednou vam i chlapum moc dekuji

Komentář zaslal:
Kyba - Ústí nad Orlicí


Dobrý den paní Kulková, moc děkuji za spolupráci. Jen dodatek: Moc chválím bezvadnou partu kluků co u nás plot stavěli. Jsou to opravdu machři a pracovníci s velkým srdíčkem. Na takové zaměstnance musíte být hrdí. :-) přeji hezký den a mnoho spokojených zákazníků.

Komentář zaslala:
Daňková Iveta - Roudný okr. Benešov


Dobrý den. Rád bych poděkoval a pochválil vaše montéry za perfektně provedenou práci !! Jsem velmi spokojený.

Komentář zaslal:
Radek Beránek - Hřebeč u Kladna


Dobrý den, děkuji za fakturu. Chtěla bych tímto podfěkoat Vaší firmě a pracovníkům, kteří mi plot zhotovili. Byla jsem spokojená jak s prací, tak s vystupováním pracovníků. Plot postavili dle mých požadavků a navíc mi ještě i dobře poradili s jeho usazením. Ještě jednou děkuji a rozhodně Vaši firmu budu doporučovat. Přeji hezký zbytek dne.

Komentář zaslala:
Macků Eva - Jindříchův Hradec


Dobrý den. Chci Vám tímto ještě poděkovat. Poděkujte celé partě montážníků prosím, zaslouží si to. Plot je moc pěkný, kvalitní práce od příjemných a šikovných lidí a velmi dobrá prezentace úspěšné firmy. Jsem moc spokojen. Budu předávat kladné reference k dalším možným zakázkám pro Vás. Děkuji.

Komentář zaslal:
Aleš Novotný - Sendražice - Kolín


Dobrý den, ještě jednou bych Vám rád poděkoval za odvedenou práci, poděkujte prosím Vaším montážníkům. Perfektní řemeslníci, komunikativní, profesionálové, kteří si umějí poradit. S veškerou úctou a přátelským pozdravem

Komentář zaslal:
Petr Kadlec - Svrkyně 55


Dobrý den, pane Chadrabo, ještě jednou srdečné díky, že jste mi vyšel vstříc s co nejbližším termínem. Vaši zaměstnanci byli opravdu profesionální, milí, ochotní a přesto, že to nebylo všude jednoduché, nám postavili za necelé 2 dny 60 metrů krásného plotu. Kontakt na Vaši firmu jsem už předala sousedům a i jinde Vás budeme doporučovat - zasloužíte si to. Vám všem krásný den a hodně energie.

Komentář zaslal:
M.Mitterko - Jestřábí Lhota


Dobrý den paní Kulková, dobrý den pane Chadrabo, děkuji za zaslanou fakturu za montáž plotu v Kralovicích ve dnech 6.7. a 7.7.2017. Zároveň touto cestou Vám a Vaším zaměstnancům chceme společně s manželkou poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Máte skvělé zaměstnance, což se v dnešní době jen tak nevidí. Plot se nám strašně líbí a velmi rádi Vaši společnost doporučíme. Ještě jednou velké poděkování zasílají Eva a Josef Měrkovi - Kralovice

Komentář zaslali:
Josef Měrkovi - Kralovice


V pondělí 3.7. byla realizována výstavba plotu v Hostinném. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za skvěle a precizně odvedenou práci. S přítomnou montážní partou jsme byli maximálně spokojeni, s přehledem si poradili i s překážkami, které se tu vyskytly. Přeci jen se jednalo o realizaci v zástavbě, v těsné blízkosti silnice a zdejší terén tak nebyl určitě ideální. Ještě jednou mnohokrát děkujeme! S výsledkem je upřímně velmi spokojeni!

Komentář zaslala:
M. Winklerová - Hostinné


Dobrý den, děkuji za zhotovení oplocení.Kluci jsou pracovití,lze se s nimi na místě dohodnout.Plot se líbí,nejen mě,je na frekventovaném místě,takže Vaší firmu chválím kolemjdoucím denně.Ještě jednou díky a ať se daří.

Komentář zaslal:
M.Klokočník - Týnec n/Labem


Tak výborně sehraný tým techniků, kteří mi v osadě Koníček u Jablonné nad Vltavou stavěli betonový plot, jsem nikdy nepoznala. Klobouk dolů před těmi úžasnými "mravenečky", děkuji za perfektně odvedenou práci a milý profesionální přístup! Budu vás doporučovat všem.

Komentář zaslala:
Eichelmanová- Koníček u Jablonné nad Vltavou


Dobry den, dekuji za dobre odvedenou praci. Rodice jsou spokojeni. Zdravi

Komentář zaslal:
Richard Valenta- Kutná Hora


Dobrý den, paní Kulková, děkuji za zaslání faktury. Ráda bych touto cestou poděkovala celé Vaší firmě a Vašim šikovným pracovníkům, kteří u nás stavěli plot. Vše proběhlo bez problémů, velmi rychle, chlapi odvedli perfektní práci a i přes nepříznivé počasí makali jak diví a ještě byli moc milí. Více takových firem, jako je ta Vaše. Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků a pracovních úspěchů.

Komentář zaslala:
Basiková - Dobšice nad Cidlinou


Dobrý večer paní Kulková, děkuji Vám za zaslání faktury. Spolupráce s vaší firmou neměla chybu. Máte opravdu moc šikovné zaměstnance, kteří odvádí profesionální práci. Vaši firmu budu velice ráda dále doporučovat..

Komentář zaslala:
Aneta Votrubová - Říčany


Plot je hotový. Kluci šikovní a ochotní. Tak by to mělo být. Chválím. Budu vás doporučovat :) Díky.

Komentář zaslal:
Rudolf Husslík- Chotěboř


Dobrý den, chci poděkovat za skvělou práci Vašich lidí při stavbě a realizaci plotu! Byli všichni opravdu skvělí, makali "jak čerti"......! Velká spokojenost s výsledkem, děkuji. Mohu Vaši společnost jen doporučit.

Komentář zaslal:
Josef Krejčí - Police u Jemnice


Dobrý den, rád bych Vám poděkoval za opět skvěle a rychle odvedenou práci. Nemělo to chybu, ostatně jako vždy. Mohu, a také to tak neustále dělám, Vaši firmu jen doporučit. Hlavně jsem se přesvědčil, že by mě snaha ušetřit a plot postavit sám, vyšla určitě dráž. A myslím si, že by utrpěla i kvalita. Tak ještě jednou díky Vám i Vašim zaměstnancům, kteří odvedli jako vždy skvělou práci, za skvělou cenu.

Komentář zaslal:
Miloš Košťál - Lubná


Dobrý den, hluboce smekám před výkonem Vaší montážní party která prováděla realizaci plotu v Českých Libchavách dne 8.-9.9.2016.Vzhledem k tomu že já sám zaměstnávám lidi a vím jak je dnes těžké sehnat šikovné a pracovité,znovu smekám před lidmi z Vaší firmy kteří u nás pracovali s opravdu velkým nasazením a to až do pozdních nočních hodin, S pozdravem Jaroslav Skalický.

Komentář zaslal:
Jaroslav Skalický - České Libchavy


Dobrý den, i já Vám děkuji za milou a příjemnou spolupráci i komunikaci. Především chci poděkovat, že máte tak skvělou partu lidí, kteří plot u nás realizovali. Milí, příjemní, fajn chlapi. Skvělá práce ! A čeho si nejvíce cením - co se domluvilo, to platilo. V dnešní době přímo vzácnost. Pro Vás obrovská deviza v podnikání i v životě. Přeji Vám ať se Vám i všem Vašim spolupracovníkům daří v práci i v osobním životě Hana Kurendová

Komentář zaslala:
Hana Kurendová - Černá Hora okr. Nymburk


Dobrý den, děkujeme za zaslání faktury. Chtěli bychom ještě jednou poděkovat za skvělou komunikaci a perfektně a profesionálně provedenou práci Vaší MONTÁŽNÍ PARTY (prima kluci). Jsme velice nadšení, moc se nám plot líbí. Veliká spokojenost!!!!!!!!!!:-D

Komentář zaslali:
Josef a Zuzana Řechkovi - Suchodol


Dobrý den, realizace v pátek 22.7. Kvalitní velmi dobře odvedená práce.Špičková montážní parta,klobouk dolu. Napostá spokojenost. Ďekuji. Hezký den.

Komentář zaslal:
Melecski - Tábor


Dobrý den, díky za fakturu - za plot v Bavorově. Chtěli jsme s manželkou vaší firmě poděkovat za perfektně provedenou práci .Celá parta byla skvělá, oceňujeme jejich chování a pracovní nasazení. Už dlouho jsme se s takovou profesionalitou nesetkali. Ještě jedno díky a zdravíme do Čáslavi.

Komentář zaslal:
Jiří Brodský - Bavorov


Dobrý den, Děkuji za perfektně provedenou práci (1***). Dokonalá organizace, výborně sehraná parta, rychlé a přesné provedení, operativní řešení drobných problémů, sympatické jednání a spolupráce. Mohu každému doporučit.

Komentář zaslal:
Václav Baroch - Psáry - Dolní Jirčany, Praha západ


Dobrý den, pane Chadrabo, děkuji mnohokrát za profesionální přístup Vás i Vašich zaměstnanců, kteří předvedli perfektní práci při stavbě našeho 87 m dlouhého plotu. Přeji Vám další úspěchy ve Vaší práci a ráda Vás doporučím i dalším zájemcům. Mějte hezké dny.

Komentář zaslala:
Monika Slapničková - Plzeň


Musím velmi pochválit vaše zaměstnance. Práci provedli rychle a pěkně. Přestože bylo hrozné vedro, pracovali od rána až do pozdních večerních hodin. Opravdu velká pochvala a dík.

Komentář zaslala:
Petra Mrštinová - Smečno


Jen bych Vám chtěl napsat ,že jsem byl s montáží velice spokojen.Montéři byli velice slušní ochotní a hlavně odvedli velice rychlou a kvalitní práci.Mile rád vaší firmu každému doporučím.

Komentář zaslal:
Jan Pinkner - Plzeň


Dobrý den, mockrát děkuji za zaslání faktury.Dále bych chtěl poděkovat Vaším zaměstnancům, kteří odvedli opravdu velmi dobrou práci. Jejich přístup se nám moc líbil a obdivovali jsme, jak dokázali nepřetržitě pracovat po celou dobu. Rád bych také zmínil, že na stavbě dodržovali pořádek, což se také v dnešní době jen tak nevidí. Pokud došlo k nějakým komplikacím, dokázali je velice profesionálně zvládnout a výsledek je perfektní. Jako zákazník mohu jen chválit. Se zaměstnanci můžete být 100 % spokojeni - nemám absolutně žádnou výtku a moc jim děkujeme. Vaší firmu budeme určitě doporučovat a chválit, kde se dá.

Komentář zaslal:
Sikora - Červený Kostelec


S firmou Kulkabex jsme byli maximálně spokojeni. Komunikace bezvadná, vše, na čem jsme se domluvili, tak platilo. Pracovní parta byla skvělá, rychlá. Chceme taktéž pochválit práci obchodního zástupce pro Plzeň Davida Auersvalda, který při nečekané záležitosti reagoval rychle, pohotově. Děkujeme za bezvadnou spolupráci, firmu určitě doporučíme dál.

Komentář zaslali:
Kučerovi - Beroun


Dobrý den, děkuji Vám za fakturu a současně za spolupráci s Vaší firmou. Montáž bet. plotu proběhla naprosto bez problémů a k naší velké spokojenosti. Plot se nám velmi líbí. Děkujeme.

Komentář zaslala:
Jelínková Michala - Jablonné v pod Ještědí


Děkuji i za bezchybnou rychlou a profesionální montáž. Jsem velice spokojen a rád vás doporučím i dál. Díky.

Komentář zaslal:
Tomáš Mareš (stavbyvedoucí) - Plzeň


Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat Vaší firmě a hlavně Vašim zaměstnancům počínaje D.Chadrabou, za skvělou a rychlou domluvu. Velká ochota, příjemné chování celé party! Děkuji.

Komentář zaslal:
Panošová - Klatovy


Dobrý den, dne 21.7.2014 provedla vaše firma stavbu betonových částí našeho nového plotu. Chceme poděkovat za dobře odvedenou práci a skvělý přístup všech pracovníků. Přikládáme foto původního plotu i toho nového po celkovém dokončení. Máme z něj radost. Děkujeme

Komentář zaslal:
Melounovi - Havlíčkův Brod


Dobrý den paní Kulková,děkuji za zaslání faktury.A především děkuji za perfektně odvedenou práci i za profesionální přístup Vašich všech zaměstnanců.plot se nám velmi líbí a celá spolupráce s Vaší firmou byla opravdu bezvadná.Díky ještě jednou všem a pánům montérům zvlášť.Přeji hodně pracovních i osobních úspěchů a zase někdy........

Komentář zaslal:
Michaela Hanzlová - Jindřichův Hradec


Děkuji za perfektně naplánovanou a provedenou práci betonového oplocení pro testovací centrum ERSA ČR a SR.Příkladně hodnotíme přístup, jednání a kvalitu provedeného oplocení o výšce 2,5m pracovní skupinou vaší firmy. Děkuji a můžeme jen doporučit pro další zájemce vaši firmu. S pozdravem Václav Šmat tester USRSA,ERSA v.r.

Komentář zaslal:
Václav Šmat - Vejprnice


dobrý den pane Chadraba plot máme hotový k naší plné spokojenosti, chlapi odvedli výbornou práci a vynasnažili se, děkujeme vaší firmě za za realizaci plotu a rádi se připojíme ke kladným recenzím.

Komentář zaslal:
Havlíček - Vejprnice


Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za perfektně provedenou práci u nás v Tymákově.Můžete být pyšný na takto sehraný tým, který u nás prováděl montáž plotu dne 16.6. 2014.Víc takových zaměstnanců,a více takových podnikatelů.

Komentář zaslal:
Petr Minařík s manželkou - Tymákov


Chtěl bych vám pane Auersvalde a vaší firmě , včetně hochů co práci odvedli , moc poděkovat za vstřícnost , rychlost a realizaci vašeho plotu. Plot , těžko se hledají slova - Je prostě dokonalý ! Uplně zcela podle mých představ , nejen vzhledově , ale i ohledně jiných vlastností , jako je například hluk a prach,.... . Splnuje požadavky , které jsem ani za mák neočekával a cena ?- prostě lidová !. Prakticky , pro každého dostupná , až neuvěřitelná, nebot plot krom svých skvělých vlastností , jak sem již napsal , vypadá i draze ( hodně sousedů , se divilo , když jsem řekl cenu). Jak se říká , za málo peněz hodně muziky. Dokonce i má tchýně je spokojená a to je co říci. V dnešní době už takové firmy , jako jste vy, chtějí peníze , už jen za projekt. A když si spočítám , že jste ho kvůli mě na pětkrát zdarma předělávali, tak se musím ještě do dnes červenat.

Komentář zaslal:
Petr Čermák, Praha - Uhříněves


Dobrý den, chtěl bych Vám tímto moc poděkovat za dobře a pěkně provedenou práci u montáže betonového plotu, která proběhla dne 19.7.2013 v Kyšicích u Plzně a dále v září roku 2012. Montáž plotu vzhledem ke stavebním úpravám mám rozdělenou do tří etap, kdy nyní po druhé vše vypadá nesrovnatelně lépe a kluky od vás z firmy jak z předešlé akce tak z této musím pochválit, práce to nebyla lehká a nyní i vzhledem k letnímu počasí - teplotě hodně vyčerpávající. Komunikace ohledně realizace i vše potřebné je s Vaší strany též bez připomínek. Těším se na další spolupráci v poslední třetí etapě a celkové dokončení plotu. Pro případné Vaše další využití Vám zasílám pár fotografií, které po dokončení rád doplním, s pozdravem a přáním hezkého dne Bc. Milan Lehner

Komentář zaslal:
Bc. Milan Lehner, Kyšice u Plzně


Dobrý den,v česku nevídaná věc-firma která do puntíku splní na čem se s zákazníkem dohodne.Dělníci jsou velice ochotní a není pro ně nic problém.S odvedenou prací jsem velmi spokojený.A ještě jedna věc mě hodně překvapila vše uklidili a nezůstal nikde ani kousek papíru. Tuto firmu vřele doporučuji všem kdo se rozhodl postavit si betonový plot.

Komentář zaslal:
Josef Macháček, Zruč nad Sázavou


Dobrý den, vaše firma odvedla profesionální práci a byla jsem velice spokojená jednak s vysokou kvalitou práce a rovněž s vaším zodpovědným přístupem. Jednala jsem s panem Davidem Auersvaldem, který se držel hesla, že nic není problém a opravdu to tak i bylo! Ráda vás doporučím všem známým.

Komentář zaslala:
Jela Jakubová, Velká Dobrá


Pokud někdo bude chtít betonový plot, tak zásadně od této firmy, neboť úroveň této firmy spočívá nejen v dobře a kvalitně vykonané práci, ale i v solidním a vstřícném jednání s klientem. Montáž dělají prima chlapi. Přeji takových firem co nejvíce. Mé reference jsou kladné.

Komentář zaslala:
Zuzana Horáčková, Holubice, Praha-západ


S plotem jsme moc a moc spokojeni. Těžko to popsat. Ještě nikdy jsme nepoznali takovou firmu jako je ta vaše. Od prvního kontaktu až do konce stavby vše bylo tak, jak jsme se vždy domluvili. To je u nás v Česku nevídané. Solidnost, spolehlivost, dobrá cena a dobře odvedená práce Vaši firmu povznáší mnohem výše nad ostatní. Chlapy jsou moc šikovní a pracovití. Pokud budeme moct dát doporučení, tak to jistě uděláme.

Komentář zaslali:
Josef Pácha a Vendula Fairaislová


Dobrý den, paní Kulková, dobrý den, pane Kulka, chtěla bych Vám poděkovat za odvedenou práci Vašich pracovníků. Pánové pracovali výborně i když jim zrovna nepřálo počasí. Poprali se s deštěm a větrem statečně. Chtěli bychom jim ještě jednou s manželem poděkovat. Prosím vyřiďte jim to. Jsou to makáči šikovní. Poděkování patří samozřejmě Vám a Vaší firmě, jednání a spolupráce s Vámi byla výborná. Budu Vás všude chválit a doporučovat. Jsme s manželem a synem moc nadšeni, plot se nám moc a moc líbí.

Komentář zaslali:
Markéta Dolhá a rodina

Některé z referencí:

Štrejlová – Kladno
Piroch – Český Brod
Ešpander – Ústí nad Orlicí
Motyčka – Zaříčany
Tyller – Třemošnice
Somerová – Český Brod
Pilař – Kutná Hora
Moravec – Hrusice
Rejdl – Horka nad Sázavou
Černý – Rokytno
Tichý – Štětí
Čížek – Nasavrky
Průša – Lázně Bohdaneč
Kubín – Dolní Roveň
Zikán – Praha
Drápek – Plaňany
Kovář – Ml. Boleslav
Hanzlík – Březová
Pařízek – Zvole u Prahy
Melšová – Límuzy
Hebik – Struhařov
Kočovská – Sv. Mikuláš
Zalabák – Volárna u Kolína
Linhart – St. Boleslav
Švestka – Chomutov
Kopic – Liberec

Ukázky naší práce naleznete v záložce galerie.

Naše realizace


Zásmuky
Zásmuky
Komárno
Komárno
Pardubice
Pardubice
Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec


Domů | Produkty | Montáž | Reference | Galerie | Ceník | Kontakt