BLOG

S čím se dá kombinovat beton

Beton je univerzální stavební materiál, který se používá nejen do základů a věnců, ale také k vylývání podlah, teras či zídek. Stále více majitelů rodinných domů jej ale volí i jako materiál oplocení.

Jak probíhá montáž betonového plotu

Montáž plotu je stejně důležitá jako jeho konečný vzhled. Můžete mít plot sebekrásnější, když ale odbydete montáž, nebude mít požadovaný efekt, což je škoda. Vždy je potřeba u plotu dbát nejen na vzhled, ale také na materiál a celkové provedení.

Detailní rozbor vzhledu betonového plotu

Pro betonové oplocení se rozhoduje stále více a více investorů. Není divu, protože betonové ploty se hodí k oplocení domů v centru měst, na předměstí i na dědině. Betonový plot se skládá ze sloupků a plotových dílců.

Jaro ve znamení nové zahrady

Neměli jste odvahu začít řešit oplocení během zimního období? V předjaří si klidně troufněte. Spousta lidí si s příchodem jara uvědomí, že by letos vlastně chtěli zvelebit zahradu a posunout ji na novou úroveň, nebo upravit předzahrádku, aby jejich dům konečně vypadal upraveně a opečovávaně.

Stavíme plot v zimě. Proč ne?

Na stavbě plotu v zimních měsících není nic špatného. Stačí si pohlídat, aby před zahájením výkopů nepřišly tuhé mrazy. Půda by pak byla zmrzlá a technika by s příliš tuhou zeminou mohla mít problémy. Potom stačí vyměřit polohu sloupků, vykopat pro ně základ a usadit je.

Jak si vybrat ten pravý

Při výběru oplocení vychází většina lidí z aktuální situace, ne každý se zamýšlí nad budoucími potřebami. Přitom je to logické, když vezmeme v potaz, že plot nestavíme na rok a přímo od něj vyžadujeme, aby dlouho vydržel.

Jak vypadá betonový plot

Obzvlášť v dnešní nejisté době je bezpečí vaše i vaší rodiny jednou z priorit. Pokud i vy řešíte nedávno postavený dům, který ještě nemá plot, měli byste si s ním pospíšit. Ani ne tak kvůli počasí, ploty se dají stavět i na podzim a v zimě.

Betonový plot - o co vlastně jde

Základním stavebním prvkem každého domu je plot. Vybrat ten pravý ale může být celkem oříšek. K dispozici je spousta různých variant a záleží pouze na vás a vašich požadavcích, který z nich bude vašemu domu vyhovovat nejlépe.

Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554