BLOG

Detailní rozbor vzhledu betonového plotu

Pro betonové oplocení se rozhoduje stále více a více investorů. Není divu, protože betonové ploty se hodí k oplocení domů v centru měst, na předměstí i na dědině. Betonový plot se skládá ze sloupků a plotových dílců.

Jaro ve znamení nové zahrady

Neměli jste odvahu začít řešit oplocení během zimního období? V předjaří si klidně troufněte. Spousta lidí si s příchodem jara uvědomí, že by letos vlastně chtěli zvelebit zahradu a posunout ji na novou úroveň, nebo upravit předzahrádku, aby jejich dům konečně vypadal upraveně a opečovávaně.

Stavíme plot v zimě. Proč ne?

Na stavbě plotu v zimních měsících není nic špatného. Stačí si pohlídat, aby před zahájením výkopů nepřišly tuhé mrazy. Půda by pak byla zmrzlá a technika by s příliš tuhou zeminou mohla mít problémy. Potom stačí vyměřit polohu sloupků, vykopat pro ně základ a usadit je.

Jak si vybrat ten pravý

Při výběru oplocení vychází většina lidí z aktuální situace, ne každý se zamýšlí nad budoucími potřebami. Přitom je to logické, když vezmeme v potaz, že plot nestavíme na rok a přímo od něj vyžadujeme, aby dlouho vydržel.

Jak vypadá betonový plot

Obzvlášť v dnešní nejisté době je bezpečí vaše i vaší rodiny jednou z priorit. Pokud i vy řešíte nedávno postavený dům, který ještě nemá plot, měli byste si s ním pospíšit. Ani ne tak kvůli počasí, ploty se dají stavět i na podzim a v zimě.

Betonový plot - o co vlastně jde

Základním stavebním prvkem každého domu je plot. Vybrat ten pravý ale může být celkem oříšek. K dispozici je spousta různých variant a záleží pouze na vás a vašich požadavcích, který z nich bude vašemu domu vyhovovat nejlépe.

Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554