Jak probíhá montáž betonového plotu

Montáž plotu je stejně důležitá jako jeho konečný vzhled. Můžete mít plot sebekrásnější, když ale odbydete montáž, nebude mít požadovaný efekt, což je škoda. Vždy je potřeba u plotu dbát nejen na vzhled, ale také na materiál a celkové provedení. Proto v Kulkabex, s.r.o. klademe velký důraz na profesionální montáž. To znamená, že díly plotu a veškerý materiál dovezeme na místo realizace a uložíme tak, aby neznečistily váš trávník, dlažbu apod. Důkladně plot rozměříme a potom se pustíme do práce.

 


Jak probíhá samotná montáž

Základem úspěchu je plot správně rozměřit. Od vás potřebujeme na začátek vědět, kde přesně má být plot umístěn. Naši montážníci potom zaměří, kam je třeba umístit sloupky plotu, vykopou jámy pro usazení sloupků a usadí je na místo. Používáme lehkou i těžší techniku podle potřeby a terénu, takže se nemusíte bát, že bychom si neporadili se svahem či horším přístupem. Samotné sloupky v jámách stát nebudou, je třeba je zde ukotvit, nejlepším způsobem je použití suchého betonu. Všechny díly plotu precizně vyrovnáme a zajistíme suchou betonovou směsí. Že máme sloupky správně, si ověříme umístěním nejnižších plotových dílců do drážek sloupků. Jakmile směs zatuhne a sloupky drží, můžeme se pustit do usazování zbývajících plotových dílců až do požadované výšky plotu. Jakmile jsou na místě všechna plotová pole, celý betonový plot zkontrolujeme, přeměříme a všechno po sobě uklidíme.


Výsledkem naší práce je precizně postavený plot, který vám bude dlouho a spolehlivě sloužit. Chcete mít kolem domu také betonový plot? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme s výběrem i samotnou realizací. Všechny potřebné informace najdete na našem webu, můžete si on-line vyzkoušet návrh plotu, nebo nás navštívit na naší vzorkové prodejně v Tupadlech u Čáslavi.

Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554