Jak si vybrat ten pravý

Při výběru oplocení vychází většina lidí z aktuální situace, ne každý se zamýšlí nad budoucími potřebami. Přitom je to logické, když vezmeme v potaz, že plot nestavíme na rok a přímo od něj vyžadujeme, aby dlouho vydržel. Spousta lidí potom zjišťuje, že po změně priorit by se jim hodil jiný plot, a tak znovu předělávají to, co nedávno dokončili.Neplatí to ale pro všechny, někteří byli prozíraví a už při výběru oplocení počítali s tím, jaké preference se mohou změnit a co budou vyžadovat od plotu v průběhu let. Proto si tito lidé vesměs zvolili jako oplocení pro svůj dům betonový plot.


Vybírejte pečlivě

Betonové ploty jsou velmi variabilní, i když to na první pohled nemusí vypadat. Betonové ploty máte možnost kombinovat z různých dekorů, barev, k dispozici je několik variant zakončení plotu. Můžete si vybrat, zda se k vašemu domu lépe hodí oplocení rovné, zakončené obloukem, ozdobnou mřížkou, nebo raději použijete dřevěné latě. Volit můžete jednu barvu, jeden dekor a tvar, nebo jich kombinujte klidně několik. Záleží pouze na vás, jakou představu o oplocení máte vy a jak se bude hodit k vašemu domu. Někde vypadá lépe rustikálně laděný betonový plot s dekorem štípaného kamene, jinam se víc hodí úhledný vzhled skládaných cihliček.


Použijte moderní nástroje

Pokud si nejste jisti, který vybrat, inspirujte se v kamenné prodejně v Tupadlech nebo vyzkoušejte on-line nástroj - vizualizaci. Návrh a vizualizace je nástroj, ve kterém si navolíte vzorový dům a všechny volitelné vlastnosti betonového plotu, a necháte si vykreslit plot podle zadaných parametrů. Můžete zde zkoušet různé varianty vzhledu a porovnávat je mezi sebou, až dojdete k tomu vašemu. Pak už stačí jen plot objednat a čekat na realizaci. Objednejte si plot i s montáží a máte to bez starostí.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554