Jak sladit zahradu

Zahrada, to není jen trávník a okrasné či užitkové záhony. Jde o celkovou architekturu prostoru, kde trávíte své volno a kam se díváte z oken svého domu. Chcete vidět příjemný sladěný prostor, kam se rádi uchýlíte k hrátkám s dětmi, domácími mazlíčky, nebo jen tak relaxovat. Je dobré tedy při návrhu zahrady vzít v úvahu, co budete chtít na zahradě dělat a co k tomu budete potřebovat. Podle toho si můžete zahradu rozdělit na odpočinkovou zónu, sportovní zónu, pěstitelskou zónu a další.

Tomu, co budete chtít na zahradě provozovat, je dobré přizpůsobit i oplocení. Ujasněte si, zda potřebujete víc soukromí, chcete být naopak více v kontaktu se sousedy apod. Spousta lidí si raději užívá svůj klid v soukromí, a tak si kolem domu pořizují betonový plot. Jde o plot z pravého betonu, který leccos vydrží. Díky pevnému provedení je velmi odolný a vydrží dlouho sloužit bez potřeby údržby. Stačí si vybrat vhodný dekor a barvu a nechat si jej postavit.Doplňky k plotu

Když už máte betonový plot, co takhle nechat si ve stejném duchu zhotovit také vyvýšené záhony? Skvěle se hodí pro každého zahrádkáře, který nadšeně pěstuje zeleninu či bylinky. Velmi dobře ale poslouží také milovnicím okrasných květin. Vyvýšený záhon můžete mít po ruce i na ozdobu na terase, umístit jej můžete také kamkoli do zahrady. Nejen, že vypadá skvěle, je také praktický. Nemusíte se k němu ohýbat a v něm pěstované květiny i plodiny tolik netrpí na škůdce. Ve stejném designu jako plot a záhon si můžete pořídit také moderní kompostér, opěrné zídky, posezení na terase či venkovní schody. Fantazii se meze nekladou a betonu také ne. Přesvědčte se v naší vzorkové prodejně v Tupadlech.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554