Jak vypadá betonový plot

Obzvlášť v dnešní nejisté době je bezpečí vaše i vaší rodiny jednou z priorit. Pokud i vy řešíte nedávno postavený dům, který ještě nemá plot, měli byste si s ním pospíšit. Ani ne tak kvůli počasí, ploty se dají stavět i na podzim a v zimě. Důležitější je váš pocit bezpečí a také soukromí. Mít vlastní dům a zahradu střeženou od nevyžádaných pohledů či dokonce nezvaných návštěvníků, to je důležité. Kvalitní oplocení vám to zajistí, navíc vám nebudou utíkat domácí mazlíčci ani děti bez dozoru na cestu.

Na trhu se setkáte s celou řadou různých variant oplocení, každá má své výhody i nevýhody. Univerzálním řešením pro města, periferie i na venkov jsou betonové ploty. Proč? Je to jednoduché, betonový plot může být zcela neprůhledný, díky tomu se postará o dokonalé soukromí, bude sloužit i jako protihluková stěna u domů sousedících s rušnou komunikací. Nechcete-li mít plot jako vězeňskou zeď, zvolte nižší variantu, nebo betonový lamelový plot, který je děrovaný, a proto opticky daleko odlehčenější.

Stavba plotu

Každý betonový plot se skládá z betonových sloupků a plotových polí. Plotové desky jsou rovněž vyrobeny z betonu, je možné mezi ně použít také dřevo, které se hodí k provzdušnění celého plotu a dodá mu živější vzhled. Plotové dílce se zasouvají mezi betonové sloupky, takže stačí rozmístit a zafixovat sloupky a potom nasunout výplně. Tak jednoduché to samozřejmě není, navíc jsou betonové dílce dost těžké, takže je to práce ideálně pro tři dospělé.

U betonového plotu si vyberete dekor a barvu a definujete rovněž výšku a tvar zakončení oplocení. Pokud si neumíte přesně představit, jak bude vámi nadefinovaný plot vypadat, máte k dispozici on-line vizualizaci. Do konfigurátoru zadáte parametry plotu a vizualizace vám zobrazí daný plot kolem vzorového domu. Můžete zkoušet různé varianty a vybírat, která vás zaujme. Chcete-li si plot prohlédnout na vlastní oči, můžete navštívit vzorkovou prodejnu v obci Tupadly u Čáslavi.

Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554