Jaro ve znamení nové zahrady

Neměli jste odvahu začít řešit oplocení během zimního období? V předjaří si klidně troufněte. Spousta lidí si s příchodem jara uvědomí, že by letos vlastně chtěli zvelebit zahradu a posunout ji na novou úroveň, nebo upravit předzahrádku, aby jejich dům konečně vypadal upraveně a opečovávaně. Nechcete-li všechny tyto úkony dělat zbytečně, začněte nejprve oplocením. Do příchodu jara je ještě spousta času, tak ho využijte a přivítejte jaro novým plotem.

I když venku ještě nejsou úplně jarní teploty, nezoufejte, ani ranní přízemní mrazíky stavbu plotu nepřekazí. Necháte-li si plot postavit od profesionálů, poradí si i s nižšími teplotami. Ploty se dají stavět i ve sněhu, když na to přijde. Jedinou překážkou by byla zmrzlá půda do hloubky. Už jste se naladili na stavbu plotu? Skvěle, pojďte si nejprve vybrat typ plotu. Najdete u nás betonové ploty různých dekorů od klasického štípaného kamene, přes cihličky až po netradiční lamely, které dávají betonovému plotu zcela nový rozměr. Máte-li vybraný dekor, přichází na řadu barva, také výška plotu a tvar jeho zakončení.


Potřebujete pomoct, abyste si plot dokázali představit? Jak moc jinak bude plot vypadat s rovnou koncovou deskou a jak s obloukovým zakončením? Pomůže vám náš on-line nástroj pro vizualizaci betonového oplocení. Do konfigurátoru zadáte parametry plotu a vizualizace vám vykreslí plot kolem vzorového domu. Zkoušejte různé varianty, porovnávejte a sledujte, jak se vám vzhled plotu líbí podle použité varianty. Pokud vám ani to nestačí, udělejte si výlet do naší vzorkové prodejny v Tupadlech u Čáslavi, kde uvidíte betonové ploty na vlastní oči. Náš personál vám ochotně zodpoví vaše dotazy, abyste se mohli v klidu rozhodnout. Tak neodkládejte stavbu plotu na neurčito, pusťte se do ní klidně hned.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554