Proč právě beton

Spousta lidí má nově dokončený dům, nebo ho právě dolaďuje a přichází čas položit si otázku, jaký plot se k domu bude hodit? Velmi záleží na jeho stylu, aby s ním plot ladil. Někomu se bude kolem domu líbit dřevěný plot, protože je přírodní a hodí se do ulice k ostatním domům a plotům. Další zvolí plot kovaný, protože jaký jiný vybrat k modernímu stylu, ve kterém má postavený celý dům.

Jak vybrat ten pravý plot

Záleží zcela na vás, podle čeho budet plot vybírat, někdo se na výběr plotu dívá pouze z praktického hlediska, bere v úvahu údržbu, průhlednost, odolnost, délku životnosti apod. Další zase o plotu uvažuje jako o estetickém doplňku k domu, takže zohledňuje především vzhled - tvar, barvu, dekor a materiál plotu. Váš plot si vyberte podle svých vlastních kritérií, můžete vzít v potaz oboje, jak estetickou, tak praktickou stránku plotu. Důležité je stanovit si co má plot splňovat a vybírat podle toho. Potom máte zaručeno, že budete s plotem spokojeni.


Vzhled podle vás

Otázka designu je vždy tak trochu na tělo, protože každý má jiný osobní vkus, takže to, co se líbí jednomu, se rozhodně nemusí líbit druhému. Objektivnější jsou praktické vlastnosti. Jenže u těch zase záleží, co je pro vás důležité, z čeho nechcete slevit a co naopak třeba oželíte. Naše ploty jsou vyrobeny z betonu, navzdory tomu jsou ale dekorativní, vzhledu se podle názvu není třeba obávat. Naopak jen podtrhuje skvělou odolnost, dlouhou životnost a schopnost vytvořit dostatek soukromí. Pokud se vám k domu betonový plot hodí, ale nechcete svůj pozemek obehnat "vězeňskou" zdí, potom zvolte nižší variantu, doplňte betonová pole dřevem, nebo jej zkombinujte třeba s pletivem. Plot bude vzdušnější a svou úlohu bude plnit na jedničku.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554