Stavíme plot v zimě. Proč ne?

Na stavbě plotu v zimních měsících není nic špatného. Stačí si pohlídat, aby před zahájením výkopů nepřišly tuhé mrazy. Půda by pak byla zmrzlá a technika by s příliš tuhou zeminou mohla mít problémy. Potom stačí vyměřit polohu sloupků, vykopat pro ně základ a usadit je. Mezi sloupky potom přijdou plotové dílce a váš nový plot je na světě. Vypadá to jednoduše? Ve skutečnosti to jednoduché je, na stavbě plotu není třeba hledat žádné chytáky.

O betonových plotech jste už jistě slyšeli a určitě jich máte několik i ve vašem okolí. V současnosti jde o velmi populární typ oplocení. Díky své variabilitě si stále získává nové podporovatele z řad obyvatel měst i vsí. Chcete být i vy připraveni na jaro s předstihem? Chcete jaro přivítat novým oplocením? Stačí si vybrat vhodnou variantu a nechat si jej postavit. Betonové ploty patří mezi variabilní oplocení, jejich vzhled lze ovlivnit výběrem dekoru, barvy, tvaru zakončení i výškou.

Chcete impozantní plot, který vám zajistí bezpečí a soukromí? Potom volte plný betonový plot s jednoduchým dekorem a klidně vyšší. Je-li pro vás důležitější estetická stránka, vsaďte na lamelový betonový plot, který je průhledný, nebo jej doplňte dřevěnými latěmi, které dodají plotu šmrnc a přírodní vzhled. Můžete kombinovat klidně více dekorů či barev a vytvořit si tak kolem domu zcela originální plot. Betonový plot vás vždy ochrání, poskytne vám soukromí a bude za každých okolností stát při vás. A vydrží dlouho, díky kvalitnímu betonu je velmi odolný všem klimatickým vlivům. Vyberte si kolem vašeho domu betonový plot od profesionálů a nechte si jej postavit ještě během zimy. Neprohloupíte a budete mít okolí domu připraveno na novou sezónu.

Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554