Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Vladimír Bajer - Strašice u Rokycan
Dobrý den, chci poděkovat za výborně provedenou práci, skvělý přístup a rychlé provedení. Byl jsem moc spokojen.
Haas Jaroslav - Stará Paka
Dobrý den, chtěl bych za nás všechny poděkovat Vaší firmě a především partě montážníků, kteří prováděli stavbu plotu u nás ve Staré Pace dne 7.10.2020. Odvedli precizní práci a s problémy kvůli terénu si hravě poradili. Měli jsme plnou hlavu starostí, jak se bude řešit výškový rozdíl chodníku a oni to vyřešili tak, že plot chodník kopíruje a malinké úskoky, nejsou vůbec zřetelné. Každý, kdo jde kolem, nám plot pochvaluje a líbí se jim. Než jsme si u Vás potvrdili zakázku, koukali jsme na galerii fotek, kde a jaké ploty jste dělali. Četli jsme i všechny recenze, které na Vašich stránkách máte a řekl jsem, že pokud budeme s prací a výsledkem práce spokojeni, že napíšu také recenzi. A to, že ji brzy napíšu svědčí o tom, že jsme byli opravdu spokojeni. V příloze Vám posílám tři fotky hotového plotu a chtěl bych Vás poprosit, zda by jste je mohli přidat do Vaší galerie. Máte v ní mnoho fotek z mnoha měst, ale nikde není fotka současně s recenzí. Proto bychom byli rádi, kdyby tam byla od nás jak fotka, tak i recenze. Ještě jednou Vám všem děkujeme za kvalitně odvedenou práci Vašimi odborníky.
Knizkova - Plzeň
Dobrý den, Chtěla bych moc poděkovat za celkový přístup. Byli jsme moc spokojeni a kolegové co plot montovali musime moc pochválit! Po dlouhé době jsme našli kvalitní firmu co dodržela veškeré podmínky! Budu Vás všude doporučovat a přeji hodně dalších spokojených zákazníků! Moc děkujeme
Lenka Braunová - Újezd u Sezemic
Dobrý den, děkujeme za výstavbu plotu, vše proběhlo velice rychle a plot je krásný. Montážní parta byla skvělá, patří jim velký dík. Jsem ráda že jsem vaši firmu objevila a budu určitě dále doporučovat.
Radek Kramosil - Srby

Dobrý den paní Kulková, děkuji za fakturu a ještě více za perfektně odvedenou práci Vašich zaměstnanců. Sice jsem četl pochvalné recenze na jejich práci, ale přeci jen postavit skoro 50m plotu a ještě když skoro půlku dne prší, přiznám se, že jsem trochu pochyboval, že to za den zvládnou. To, že pracovali až do 18 hodin a dodělali to, si zaslouží skutečně pochvalu a obdiv. Moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků. Příjemný den

Táňa Vaněčková - Plzeň
Vážený pane Chadrabo,
Chtěla bych MOC PODĚKOVAT vašim zaměstnancům za dnešní realizaci plotu v Plzni. Opravdu smekám před jejich profesionálním přístupem, ochotou, pracovitostí a kvalitou odvedené práce. Byli jsme s vaší firmou velice spokojeni a budeme všude doporučovat. Přeji hodně podnikatelských úspěchů.
Mgr. Michaela Dimitrov - Osov u Berouna
Dobry den, dekuji za realizaci plotu a zasilam na Vase kluky jen chvalu nejvetsi. Mam skutecne velkou radost!!!! Moc sikovna parta. Jeste jednou moc dekuji.
Irena Králová - Horšovský Týn
Dobrý den pane Chadraba, Předem mého mailu Vám chci poděkovat za rychlé vyřízení mé žádosti o stavbu plotu v Horšovském Týně. Vaše firma odvedla velmi dobrou práci. Jsme nadmíru spokojeni jak s rychlostí a kvalitou stavby, tak i vzhledově. Vše probíhalo k naší spokojenosti. Do budoucna plánujeme opět využít Vaše služby. Ještě jednou děkuji a přeji více spokojených zákazníků.
Ela Dědičová - Ledeč n/S
Dobrý den. Ve dnech 17.a 18.2.2020 byla realizována stavba betonového plotu firmou Kulkabex. Touto cestou dělníkům moc děkuji, práci odvedli perfektně, byli ochotní, pracovití, nemám žádné připomínky. Firmu mohu jenom doporučit a chválit opravdu vše - od objednávky až po realizaci. Zaslouží si zaměstnanci i obdiv za fyzickou námahu. Moc díky.
Váňa - Žďár Doubrava
Dobrý den. Děkujeme za perfektně odvedenou práci. Moc děkujeme Vašim pracovníkům. Jsme velmi spokojeni. Přeji hezký de.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554