Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
M. Winklerová - Hostinné
V pondělí 3.7. byla realizována výstavba plotu v Hostinném. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za skvěle a precizně odvedenou práci. S přítomnou montážní partou jsme byli maximálně spokojeni, s přehledem si poradili i s překážkami, které se tu vyskytly. Přeci jen se jednalo o realizaci v zástavbě, v těsné blízkosti silnice a zdejší terén tak nebyl určitě ideální. Ještě jednou mnohokrát děkujeme! S výsledkem je upřímně velmi spokojeni!
M.Klokočník - Týnec n/Labem
Dobrý den, děkuji za zhotovení oplocení.Kluci jsou pracovití,lze se s nimi na místě dohodnout.Plot se líbí,nejen mě,je na frekventovaném místě,takže Vaší firmu chválím kolemjdoucím denně.Ještě jednou díky a ať se daří.
Eichelmanová- Koníček u Jablonné nad Vltavou
Tak výborně sehraný tým techniků, kteří mi v osadě Koníček u Jablonné nad Vltavou stavěli betonový plot, jsem nikdy nepoznala. Klobouk dolů před těmi úžasnými "mravenečky", děkuji za perfektně odvedenou práci a milý profesionální přístup! Budu vás doporučovat všem.
Richard Valenta- Kutná Hora
Dobry den, dekuji za dobre odvedenou praci. Rodice jsou spokojeni. Zdravi
Basiková - Dobšice nad Cidlinou
Dobrý den, paní Kulková, děkuji za zaslání faktury. Ráda bych touto cestou poděkovala celé Vaší firmě a Vašim šikovným pracovníkům, kteří u nás stavěli plot. Vše proběhlo bez problémů, velmi rychle, chlapi odvedli perfektní práci a i přes nepříznivé počasí makali jak diví a ještě byli moc milí. Více takových firem, jako je ta Vaše. Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků a pracovních úspěchů.
Aneta Votrubová - Říčany
Dobrý večer paní Kulková, děkuji Vám za zaslání faktury. Spolupráce s vaší firmou neměla chybu. Máte opravdu moc šikovné zaměstnance, kteří odvádí profesionální práci. Vaši firmu budu velice ráda dále doporučovat..
Rudolf Husslík- Chotěboř
Plot je hotový. Kluci šikovní a ochotní. Tak by to mělo být. Chválím. Budu vás doporučovat :) Díky.
Josef Krejčí - Police u Jemnice
Dobrý den, chci poděkovat za skvělou práci Vašich lidí při stavbě a realizaci plotu! Byli všichni opravdu skvělí, makali "jak čerti"......! Velká spokojenost s výsledkem, děkuji. Mohu Vaši společnost jen doporučit.
Miloš Košťál - Lubná
Dobrý den, rád bych Vám poděkoval za opět skvěle a rychle odvedenou práci. Nemělo to chybu, ostatně jako vždy. Mohu, a také to tak neustále dělám, Vaši firmu jen doporučit. Hlavně jsem se přesvědčil, že by mě snaha ušetřit a plot postavit sám, vyšla určitě dráž. A myslím si, že by utrpěla i kvalita. Tak ještě jednou díky Vám i Vašim zaměstnancům, kteří odvedli jako vždy skvělou práci, za skvělou cenu.
Jaroslav Skalický - České Libchavy
Dobrý den, hluboce smekám před výkonem Vaší montážní party která prováděla realizaci plotu v Českých Libchavách dne 8.-9.9.2016.Vzhledem k tomu že já sám zaměstnávám lidi a vím jak je dnes těžké sehnat šikovné a pracovité,znovu smekám před lidmi z Vaší firmy kteří u nás pracovali s opravdu velkým nasazením a to až do pozdních nočních hodin, S pozdravem Jaroslav Skalický.
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554