Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Hollasová - Těchlovice

Vážená paní Kulková, Vážený pane Chadrabo děkuji za skvělou spolupráci. Ráda bych Vám sdělila, že máte opravdu skvělé zaměstnance. Spolupráce, komunikace i rychlost provedených prací je neuvěřitelná. Jako Vaše zákaznice jim uděluji velikánskou pochvalu. Kdyby takových lidí bylo na světě více. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám i Vaší firmě mnoho úspěchů a spojenosti

Žákovi - Strakonice
Přeji krásný den. Chtěl jsem vám poděkovat za montáž betonového plotu. Vše klaplo podle domluvy. Montážníci byli šikovní a s drobnými problémy si poradili. Mají náš respekt za to s jakým nasazením pracovali. Ještě jednou díky
Lenka Marková - Horní Počernice

Chtěla bych moc poděkovat Vašim montážníkům, chovali se naprosto profesionálně, jsou sehraní a montáž proběhla zcela bez problémů. Vaši firmu budu dále doporučovat.

 Děkuji a přeji příjemný den a mnoho spokojených zákazníků.

PODOLAKOVÁ - PÍŠŤANY
MOC DĚKUJEME STAVBA JAK MÁ BÝT RYCHLÁ A ČISTÁ MOC SLUŠNÝ ZAMĚSTNANCI I JIM PATŘÍ PODĚKOVÁNÍ ŠKODA ŽE TAKOVÝCH FIREM NENÍ VICE.DEKUJI
Jelínková - Zaječice
Dobrý den, děkujeme. S Vaší práci jsem byla moc spokojená, plot vypadá moc hezky. Ještě jednou děkujeme.
Ivana Skřičilová - Zárybničná Lhota

Děkuji za skvělou práci a vstřícnost . Ohromná spokojenost. Výborná stavební četa.!! Přeji krásny víkend. 

Jiří Černovský - Světlá nad Sázavou
Děkuji za zaslání faktury. Jsem velmi spokojen s plotem od Vás. Vaši pracovníci jsou opravdu profíci. Při realizaci plotu vyřeší každý problém, jejich pracovní nasazení je opravdu profesionální. Makají jak čerti :D. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. Všude Vás doporučím.
Monika a Petr - Slatiňany
Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvěle , rychle a čistě odvedenou práci za pěkné peníze. S Vaší firmou jsme byli moc spokojeni. V dnešní době je málo takových. Skvělá a rychlá komunikace při objednávce, zaměstnanci byli slušní a vstřícní. S plotem jsme moc spokojeni. Děkujeme a nebudeme váhat Vás doporučit všem.
Petra Vyžďurová - Cvrčovice
Dobry den, Tímto bych vam vsem chtěla poděkovat za realizaci plotu ve Cvrčovicich dne 22.9.2018. Jsme velice spokojeni se samotnou montáži (vse je krasne rovné a nikde žádné mezery) ale i se spolupráci a ochotou vašich zkušených pracovníků. Jeste jednou moc děkuji a přeji krásný den.
Aleš Vychodil - Doksany
Dobrý den, děkuji a chtěl bych poděkovat i za celou realizaci, která překonala očekávání. Všichni pracovníci odvedli vynikající práci, úžasný přístup a vysoké pracovní nasazení. Obdivuji jejich výkon, ochotu a smysl pro kvalitu. Ještě jednou díky, S přáními pěkného dne.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554