Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Josef a Zuzana Řechkovi - Suchodol
Dobrý den, děkujeme za zaslání faktury. Chtěli bychom ještě jednou poděkovat za skvělou komunikaci a perfektně a profesionálně provedenou práci Vaší MONTÁŽNÍ PARTY (prima kluci). Jsme velice nadšení, moc se nám plot líbí. Veliká spokojenost!!!!!!!!!!:-D
Melecski - Tábor
Dobrý den, realizace v pátek 22.7. Kvalitní velmi dobře odvedená práce.Špičková montážní parta,klobouk dolu. Napostá spokojenost. Ďekuji. Hezký den.
Jiří Brodský - Bavorov
Dobrý den, díky za fakturu - za plot v Bavorově. Chtěli jsme s manželkou vaší firmě poděkovat za perfektně provedenou práci .Celá parta byla skvělá, oceňujeme jejich chování a pracovní nasazení. Už dlouho jsme se s takovou profesionalitou nesetkali. Ještě jedno díky a zdravíme do Čáslavi.
Václav Baroch - Psáry - Dolní Jirčany, Praha západ
Dobrý den, Děkuji za perfektně provedenou práci (1***). Dokonalá organizace, výborně sehraná parta, rychlé a přesné provedení, operativní řešení drobných problémů, sympatické jednání a spolupráce. Mohu každému doporučit.
Monika Slapničková - Plzeň
Dobrý den, pane Chadrabo, děkuji mnohokrát za profesionální přístup Vás i Vašich zaměstnanců, kteří předvedli perfektní práci při stavbě našeho 87 m dlouhého plotu. Přeji Vám další úspěchy ve Vaší práci a ráda Vás doporučím i dalším zájemcům. Mějte hezké dny.
Petra Mrštinová - Smečno
Musím velmi pochválit vaše zaměstnance. Práci provedli rychle a pěkně. Přestože bylo hrozné vedro, pracovali od rána až do pozdních večerních hodin. Opravdu velká pochvala a dík.
Jan Pinkner - Plzeň
Jen bych Vám chtěl napsat ,že jsem byl s montáží velice spokojen.Montéři byli velice slušní ochotní a hlavně odvedli velice rychlou a kvalitní práci.Mile rád vaší firmu každému doporučím.
Sikora - Červený Kostelec
Dobrý den, mockrát děkuji za zaslání faktury.Dále bych chtěl poděkovat Vaším zaměstnancům, kteří odvedli opravdu velmi dobrou práci. Jejich přístup se nám moc líbil a obdivovali jsme, jak dokázali nepřetržitě pracovat po celou dobu. Rád bych také zmínil, že na stavbě dodržovali pořádek, což se také v dnešní době jen tak nevidí. Pokud došlo k nějakým komplikacím, dokázali je velice profesionálně zvládnout a výsledek je perfektní. Jako zákazník mohu jen chválit. Se zaměstnanci můžete být 100 % spokojeni - nemám absolutně žádnou výtku a moc jim děkujeme. Vaší firmu budeme určitě doporučovat a chválit, kde se dá.
Kučerovi - Beroun
S firmou Kulkabex jsme byli maximálně spokojeni. Komunikace bezvadná, vše, na čem jsme se domluvili, tak platilo. Pracovní parta byla skvělá, rychlá. Chceme taktéž pochválit práci obchodního zástupce pro Plzeň Davida Auersvalda, který při nečekané záležitosti reagoval rychle, pohotově. Děkujeme za bezvadnou spolupráci, firmu určitě doporučíme dál.
Jelínková Michala - Jablonné v pod Ještědí
Dobrý den, děkuji Vám za fakturu a současně za spolupráci s Vaší firmou. Montáž bet. plotu proběhla naprosto bez problémů a k naší velké spokojenosti. Plot se nám velmi líbí. Děkujeme.
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554