Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Jela Jakubová, Velká Dobrá
Dobrý den, vaše firma odvedla profesionální práci a byla jsem velice spokojená jednak s vysokou kvalitou práce a rovněž s vaším zodpovědným přístupem. Jednala jsem s panem Davidem Auersvaldem, který se držel hesla, že nic není problém a opravdu to tak i bylo! Ráda vás doporučím všem známým.
Zuzana Horáčková, Holubice, Praha-západ
Pokud někdo bude chtít betonový plot, tak zásadně od této firmy, neboť úroveň této firmy spočívá nejen v dobře a kvalitně vykonané práci, ale i v solidním a vstřícném jednání s klientem. Montáž dělají prima chlapi. Přeji takových firem co nejvíce. Mé reference jsou kladné.
Josef Pácha a Vendula Fairaislová
S plotem jsme moc a moc spokojeni. Těžko to popsat. Ještě nikdy jsme nepoznali takovou firmu jako je ta vaše. Od prvního kontaktu až do konce stavby vše bylo tak, jak jsme se vždy domluvili. To je u nás v Česku nevídané. Solidnost, spolehlivost, dobrá cena a dobře odvedená práce Vaši firmu povznáší mnohem výše nad ostatní. Chlapy jsou moc šikovní a pracovití. Pokud budeme moct dát doporučení, tak to jistě uděláme.
Markéta Dolhá a rodina
Dobrý den, paní Kulková, dobrý den, pane Kulka, chtěla bych Vám poděkovat za odvedenou práci Vašich pracovníků. Pánové pracovali výborně i když jim zrovna nepřálo počasí. Poprali se s deštěm a větrem statečně. Chtěli bychom jim ještě jednou s manželem poděkovat. Prosím vyřiďte jim to. Jsou to makáči šikovní. Poděkování patří samozřejmě Vám a Vaší firmě, jednání a spolupráce s Vámi byla výborná. Budu Vás všude chválit a doporučovat. Jsme s manželem a synem moc nadšeni, plot se nám moc a moc líbí.
další >>
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554