Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Tomáš Mareš (stavbyvedoucí) - Plzeň
Děkuji i za bezchybnou rychlou a profesionální montáž. Jsem velice spokojen a rád vás doporučím i dál. Díky.
Panošová - Klatovy
Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat Vaší firmě a hlavně Vašim zaměstnancům počínaje D.Chadrabou, za skvělou a rychlou domluvu. Velká ochota, příjemné chování celé party! Děkuji.
Melounovi - Havlíčkův Brod
Dobrý den, dne 21.7.2014 provedla vaše firma stavbu betonových částí našeho nového plotu. Chceme poděkovat za dobře odvedenou práci a skvělý přístup všech pracovníků. Přikládáme foto původního plotu i toho nového po celkovém dokončení. Máme z něj radost. Děkujeme
Michaela Hanzlová - Jindřichův Hradec
Dobrý den paní Kulková,děkuji za zaslání faktury.A především děkuji za perfektně odvedenou práci i za profesionální přístup Vašich všech zaměstnanců.plot se nám velmi líbí a celá spolupráce s Vaší firmou byla opravdu bezvadná.Díky ještě jednou všem a pánům montérům zvlášť.Přeji hodně pracovních i osobních úspěchů a zase někdy........
Václav Šmat - Vejprnice
Děkuji za perfektně naplánovanou a provedenou práci betonového oplocení pro testovací centrum ERSA ČR a SR.Příkladně hodnotíme přístup, jednání a kvalitu provedeného oplocení o výšce 2,5m pracovní skupinou vaší firmy. Děkuji a můžeme jen doporučit pro další zájemce vaši firmu. S pozdravem Václav Šmat tester USRSA,ERSA v.r.
Havlíček - Vejprnice
dobrý den pane Chadraba plot máme hotový k naší plné spokojenosti, chlapi odvedli výbornou práci a vynasnažili se, děkujeme vaší firmě za za realizaci plotu a rádi se připojíme ke kladným recenzím.
Petr Minařík s manželkou - Tymákov
Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za perfektně provedenou práci u nás v Tymákově.Můžete být pyšný na takto sehraný tým, který u nás prováděl montáž plotu dne 16.6. 2014.Víc takových zaměstnanců,a více takových podnikatelů.
Petr Čermák, Praha - Uhříněves
Chtěl bych vám pane Auersvalde a vaší firmě , včetně hochů co práci odvedli , moc poděkovat za vstřícnost , rychlost a realizaci vašeho plotu. Plot , těžko se hledají slova - Je prostě dokonalý ! Uplně zcela podle mých představ , nejen vzhledově , ale i ohledně jiných vlastností , jako je například hluk a prach,.... . Splnuje požadavky , které jsem ani za mák neočekával a cena ?- prostě lidová !. Prakticky , pro každého dostupná , až neuvěřitelná, nebot plot krom svých skvělých vlastností , jak sem již napsal , vypadá i draze ( hodně sousedů , se divilo , když jsem řekl cenu). Jak se říká , za málo peněz hodně muziky. Dokonce i má tchýně je spokojená a to je co říci. V dnešní době už takové firmy , jako jste vy, chtějí peníze , už jen za projekt. A když si spočítám , že jste ho kvůli mě na pětkrát zdarma předělávali, tak se musím ještě do dnes červenat.
Bc. Milan Lehner, Kyšice u Plzně
Dobrý den, chtěl bych Vám tímto moc poděkovat za dobře a pěkně provedenou práci u montáže betonového plotu, která proběhla dne 19.7.2013 v Kyšicích u Plzně a dále v září roku 2012. Montáž plotu vzhledem ke stavebním úpravám mám rozdělenou do tří etap, kdy nyní po druhé vše vypadá nesrovnatelně lépe a kluky od vás z firmy jak z předešlé akce tak z této musím pochválit, práce to nebyla lehká a nyní i vzhledem k letnímu počasí - teplotě hodně vyčerpávající. Komunikace ohledně realizace i vše potřebné je s Vaší strany též bez připomínek. Těším se na další spolupráci v poslední třetí etapě a celkové dokončení plotu. Pro případné Vaše další využití Vám zasílám pár fotografií, které po dokončení rád doplním, s pozdravem a přáním hezkého dne Bc. Milan Lehner
Josef Macháček, Zruč nad Sázavou
Dobrý den,v česku nevídaná věc-firma která do puntíku splní na čem se s zákazníkem dohodne.Dělníci jsou velice ochotní a není pro ně nic problém.S odvedenou prací jsem velmi spokojený.A ještě jedna věc mě hodně překvapila vše uklidili a nezůstal nikde ani kousek papíru. Tuto firmu vřele doporučuji všem kdo se rozhodl postavit si betonový plot.
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554