Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Ivana Skřičilová - Zárybničná Lhota

Děkuji za skvělou práci a vstřícnost . Ohromná spokojenost. Výborná stavební četa.!! Přeji krásny víkend. 

Jiří Černovský - Světlá nad Sázavou
Děkuji za zaslání faktury. Jsem velmi spokojen s plotem od Vás. Vaši pracovníci jsou opravdu profíci. Při realizaci plotu vyřeší každý problém, jejich pracovní nasazení je opravdu profesionální. Makají jak čerti :D. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. Všude Vás doporučím.
Monika a Petr - Slatiňany
Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvěle , rychle a čistě odvedenou práci za pěkné peníze. S Vaší firmou jsme byli moc spokojeni. V dnešní době je málo takových. Skvělá a rychlá komunikace při objednávce, zaměstnanci byli slušní a vstřícní. S plotem jsme moc spokojeni. Děkujeme a nebudeme váhat Vás doporučit všem.
Petra Vyžďurová - Cvrčovice
Dobry den, Tímto bych vam vsem chtěla poděkovat za realizaci plotu ve Cvrčovicich dne 22.9.2018. Jsme velice spokojeni se samotnou montáži (vse je krasne rovné a nikde žádné mezery) ale i se spolupráci a ochotou vašich zkušených pracovníků. Jeste jednou moc děkuji a přeji krásný den.
Aleš Vychodil - Doksany
Dobrý den, děkuji a chtěl bych poděkovat i za celou realizaci, která překonala očekávání. Všichni pracovníci odvedli vynikající práci, úžasný přístup a vysoké pracovní nasazení. Obdivuji jejich výkon, ochotu a smysl pro kvalitu. Ještě jednou díky, S přáními pěkného dne.
Krčmář Ivo a Dohnalová Věra - Třebíč
Děkuji, hezký den. Vážení, chtěli bychom Vám tímto moc poděkovat za perfektně odvedenou práci Vašich pracovníků. Každým coulem profesionálové a chlapi na svém místě. Pracovití a nesmírně obětaví. I když se jednalo o problémový terén, vše zvládli na jedničku s hvězdičkou. Přejeme Vaší firmě jen samé dobré zákazníky, kteří dovedou náležitě ocenit Vaše rychlé a vstřícné jednání, obětavost i pracovitost Vašich zaměstnanců. Přejeme také hezký den a ještě jednou velké díky za vše. Pošleme fotky.
Mgr. Helena Marešová - Kostelec N.Č.L
Dobrý den, mnohokrát děkuji Vaší firmě za realizaci betonového plotu. Ráda bych také, aby jste vyzvedli práci chlapců, kteří u mne pracovali. Skutečně velmi namáhavou a vysilující dřinu odvedli právě v den, kdy byly klimatické podmínky hodně náročné, teploměr přesáhl 31 st. . Jedná se o pány Skalu, Kořínka a Vašíčka a mladého brigádníka (jméno nevím). Prosí, poděkujte jim ještě jednou za mne. Vám také ještě jednou díky.
Beisbierovi - Blížejov
Dobrý den, chtěli bychom vám všem poděkovat za skvěle odvedenou práci. Byli jsme moc spokojení. Kluci by zasloužili mimořádnou odměnu za všechno, co u nás museli vydržet. Klobouk dolů před jejich profesionalitou.
Hana Řeháková - Třeboc
Dobrý den, děkuju za zaslání faktury. Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za vstřícnou komunikaci a partě montážníku za jejich perfektně odvedenou práci.
Chládek - Lužec nad Vltavou
Dobrý den. Na závěr bych Vám chtěl poděkovat. Celá akce na mně působila velice dobrým dojmem, výsledek se mi líbí. Jsem spokojen. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů. Hezký den.
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554