Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Aleš Novotný - Sendražice - Kolín
Dobrý den. Chci Vám tímto ještě poděkovat. Poděkujte celé partě montážníků prosím, zaslouží si to. Plot je moc pěkný, kvalitní práce od příjemných a šikovných lidí a velmi dobrá prezentace úspěšné firmy. Jsem moc spokojen. Budu předávat kladné reference k dalším možným zakázkám pro Vás. Děkuji.
Petr Kadlec - Svrkyně 55
Dobrý den, ještě jednou bych Vám rád poděkoval za odvedenou práci, poděkujte prosím Vaším montážníkům. Perfektní řemeslníci, komunikativní, profesionálové, kteří si umějí poradit. S veškerou úctou a přátelským pozdravem
M.Mitterko - Jestřábí Lhota
Dobrý den, pane Chadrabo, ještě jednou srdečné díky, že jste mi vyšel vstříc s co nejbližším termínem. Vaši zaměstnanci byli opravdu profesionální, milí, ochotní a přesto, že to nebylo všude jednoduché, nám postavili za necelé 2 dny 60 metrů krásného plotu. Kontakt na Vaši firmu jsem už předala sousedům a i jinde Vás budeme doporučovat - zasloužíte si to. Vám všem krásný den a hodně energie.
Josef Měrkovi - Kralovice
Dobrý den paní Kulková, dobrý den pane Chadrabo, děkuji za zaslanou fakturu za montáž plotu v Kralovicích ve dnech 6.7. a 7.7.2017. Zároveň touto cestou Vám a Vaším zaměstnancům chceme společně s manželkou poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Máte skvělé zaměstnance, což se v dnešní době jen tak nevidí. Plot se nám strašně líbí a velmi rádi Vaši společnost doporučíme. Ještě jednou velké poděkování zasílají Eva a Josef Měrkovi - Kralovice
M. Winklerová - Hostinné
V pondělí 3.7. byla realizována výstavba plotu v Hostinném. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za skvěle a precizně odvedenou práci. S přítomnou montážní partou jsme byli maximálně spokojeni, s přehledem si poradili i s překážkami, které se tu vyskytly. Přeci jen se jednalo o realizaci v zástavbě, v těsné blízkosti silnice a zdejší terén tak nebyl určitě ideální. Ještě jednou mnohokrát děkujeme! S výsledkem je upřímně velmi spokojeni!
M.Klokočník - Týnec n/Labem
Dobrý den, děkuji za zhotovení oplocení.Kluci jsou pracovití,lze se s nimi na místě dohodnout.Plot se líbí,nejen mě,je na frekventovaném místě,takže Vaší firmu chválím kolemjdoucím denně.Ještě jednou díky a ať se daří.
Eichelmanová- Koníček u Jablonné nad Vltavou
Tak výborně sehraný tým techniků, kteří mi v osadě Koníček u Jablonné nad Vltavou stavěli betonový plot, jsem nikdy nepoznala. Klobouk dolů před těmi úžasnými "mravenečky", děkuji za perfektně odvedenou práci a milý profesionální přístup! Budu vás doporučovat všem.
Richard Valenta- Kutná Hora
Dobry den, dekuji za dobre odvedenou praci. Rodice jsou spokojeni. Zdravi
Basiková - Dobšice nad Cidlinou
Dobrý den, paní Kulková, děkuji za zaslání faktury. Ráda bych touto cestou poděkovala celé Vaší firmě a Vašim šikovným pracovníkům, kteří u nás stavěli plot. Vše proběhlo bez problémů, velmi rychle, chlapi odvedli perfektní práci a i přes nepříznivé počasí makali jak diví a ještě byli moc milí. Více takových firem, jako je ta Vaše. Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků a pracovních úspěchů.
Aneta Votrubová - Říčany
Dobrý večer paní Kulková, děkuji Vám za zaslání faktury. Spolupráce s vaší firmou neměla chybu. Máte opravdu moc šikovné zaměstnance, kteří odvádí profesionální práci. Vaši firmu budu velice ráda dále doporučovat..
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554