Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Horais - Plzeň
Dobrý den pane Chadrabo, chtěl bych ještě poděkovat za práci kluků na výstavbě plotu. Máte fakt dobré zaměstnance a tým. V tom mrazu jsem jejich práci, ochotu a profesionalitu pouze obdivoval. Můžete si být jist, že vím o čem mluvím, protože přicházím do styku s hodně dodavateli a těch fakt spolehlivých firem co jenom neslibují, ale práci odvedou 100% je tak 1 z 10. Přeji hezký den a hodně dalších zákazníků
Lukáš Seifert - Kutná Hora
Dobrý den, děkuji Vám a zároveň i Vašim opravdu výborným a slušným zaměstnancům, kteří provedli velmi kvalitní práci v nesnadných podmínkách.
Kyba - Ústí nad Orlicí
Rad bych vam i podekoval za perfektne odvedou praci. Ta parta chlapu co u nas byla je super! Kez by kazdy remeslnik byl aspon z pulky takovy. Urcite s cistym svedomim doporucim dal! Jeste jednou vam i chlapum moc dekuji
Daňková Iveta - Roudný okr. Benešov
Dobrý den paní Kulková, moc děkuji za spolupráci. Jen dodatek: Moc chválím bezvadnou partu kluků co u nás plot stavěli. Jsou to opravdu machři a pracovníci s velkým srdíčkem. Na takové zaměstnance musíte být hrdí. :-) přeji hezký den a mnoho spokojených zákazníků.
Radek Beránek - Hřebeč u Kladna
Dobrý den. Rád bych poděkoval a pochválil vaše montéry za perfektně provedenou práci !! Jsem velmi spokojený.
Macků Eva - Jindříchův Hradec
Dobrý den, děkuji za fakturu. Chtěla bych tímto podfěkoat Vaší firmě a pracovníkům, kteří mi plot zhotovili. Byla jsem spokojená jak s prací, tak s vystupováním pracovníků. Plot postavili dle mých požadavků a navíc mi ještě i dobře poradili s jeho usazením. Ještě jednou děkuji a rozhodně Vaši firmu budu doporučovat. Přeji hezký zbytek dne.
Aleš Novotný - Sendražice - Kolín
Dobrý den. Chci Vám tímto ještě poděkovat. Poděkujte celé partě montážníků prosím, zaslouží si to. Plot je moc pěkný, kvalitní práce od příjemných a šikovných lidí a velmi dobrá prezentace úspěšné firmy. Jsem moc spokojen. Budu předávat kladné reference k dalším možným zakázkám pro Vás. Děkuji.
Petr Kadlec - Svrkyně 55
Dobrý den, ještě jednou bych Vám rád poděkoval za odvedenou práci, poděkujte prosím Vaším montážníkům. Perfektní řemeslníci, komunikativní, profesionálové, kteří si umějí poradit. S veškerou úctou a přátelským pozdravem
M.Mitterko - Jestřábí Lhota
Dobrý den, pane Chadrabo, ještě jednou srdečné díky, že jste mi vyšel vstříc s co nejbližším termínem. Vaši zaměstnanci byli opravdu profesionální, milí, ochotní a přesto, že to nebylo všude jednoduché, nám postavili za necelé 2 dny 60 metrů krásného plotu. Kontakt na Vaši firmu jsem už předala sousedům a i jinde Vás budeme doporučovat - zasloužíte si to. Vám všem krásný den a hodně energie.
Josef Měrkovi - Kralovice
Dobrý den paní Kulková, dobrý den pane Chadrabo, děkuji za zaslanou fakturu za montáž plotu v Kralovicích ve dnech 6.7. a 7.7.2017. Zároveň touto cestou Vám a Vaším zaměstnancům chceme společně s manželkou poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Máte skvělé zaměstnance, což se v dnešní době jen tak nevidí. Plot se nám strašně líbí a velmi rádi Vaši společnost doporučíme. Ještě jednou velké poděkování zasílají Eva a Josef Měrkovi - Kralovice
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554