Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Miloš Košťál - Lubná
Dobrý den, rád bych Vám poděkoval za opět skvěle a rychle odvedenou práci. Nemělo to chybu, ostatně jako vždy. Mohu, a také to tak neustále dělám, Vaši firmu jen doporučit. Hlavně jsem se přesvědčil, že by mě snaha ušetřit a plot postavit sám, vyšla určitě dráž. A myslím si, že by utrpěla i kvalita. Tak ještě jednou díky Vám i Vašim zaměstnancům, kteří odvedli jako vždy skvělou práci, za skvělou cenu.
Jaroslav Skalický - České Libchavy
Dobrý den, hluboce smekám před výkonem Vaší montážní party která prováděla realizaci plotu v Českých Libchavách dne 8.-9.9.2016.Vzhledem k tomu že já sám zaměstnávám lidi a vím jak je dnes těžké sehnat šikovné a pracovité,znovu smekám před lidmi z Vaší firmy kteří u nás pracovali s opravdu velkým nasazením a to až do pozdních nočních hodin, S pozdravem Jaroslav Skalický.
Hana Kurendová - Černá Hora okr. Nymburk
Dobrý den, i já Vám děkuji za milou a příjemnou spolupráci i komunikaci. Především chci poděkovat, že máte tak skvělou partu lidí, kteří plot u nás realizovali. Milí, příjemní, fajn chlapi. Skvělá práce ! A čeho si nejvíce cením - co se domluvilo, to platilo. V dnešní době přímo vzácnost. Pro Vás obrovská deviza v podnikání i v životě. Přeji Vám ať se Vám i všem Vašim spolupracovníkům daří v práci i v osobním životě Hana Kurendová
Josef a Zuzana Řechkovi - Suchodol
Dobrý den, děkujeme za zaslání faktury. Chtěli bychom ještě jednou poděkovat za skvělou komunikaci a perfektně a profesionálně provedenou práci Vaší MONTÁŽNÍ PARTY (prima kluci). Jsme velice nadšení, moc se nám plot líbí. Veliká spokojenost!!!!!!!!!!:-D
Melecski - Tábor
Dobrý den, realizace v pátek 22.7. Kvalitní velmi dobře odvedená práce.Špičková montážní parta,klobouk dolu. Napostá spokojenost. Ďekuji. Hezký den.
Jiří Brodský - Bavorov
Dobrý den, díky za fakturu - za plot v Bavorově. Chtěli jsme s manželkou vaší firmě poděkovat za perfektně provedenou práci .Celá parta byla skvělá, oceňujeme jejich chování a pracovní nasazení. Už dlouho jsme se s takovou profesionalitou nesetkali. Ještě jedno díky a zdravíme do Čáslavi.
Václav Baroch - Psáry - Dolní Jirčany, Praha západ
Dobrý den, Děkuji za perfektně provedenou práci (1***). Dokonalá organizace, výborně sehraná parta, rychlé a přesné provedení, operativní řešení drobných problémů, sympatické jednání a spolupráce. Mohu každému doporučit.
Monika Slapničková - Plzeň
Dobrý den, pane Chadrabo, děkuji mnohokrát za profesionální přístup Vás i Vašich zaměstnanců, kteří předvedli perfektní práci při stavbě našeho 87 m dlouhého plotu. Přeji Vám další úspěchy ve Vaší práci a ráda Vás doporučím i dalším zájemcům. Mějte hezké dny.
Petra Mrštinová - Smečno
Musím velmi pochválit vaše zaměstnance. Práci provedli rychle a pěkně. Přestože bylo hrozné vedro, pracovali od rána až do pozdních večerních hodin. Opravdu velká pochvala a dík.
Jan Pinkner - Plzeň
Jen bych Vám chtěl napsat ,že jsem byl s montáží velice spokojen.Montéři byli velice slušní ochotní a hlavně odvedli velice rychlou a kvalitní práci.Mile rád vaší firmu každému doporučím.
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554