Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Mára a Káťa Sitný
Touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za včerejší stavbu plotu v Kopidlně. Pochvala všem chlapům,co se podíleli na práci???? Jste skvělá firma ???? Přejeme Vám šťastné a veselé vánoční svátky a ještě šťastnější nový rok.
Houfková - Ústí nad Labem
Mohu napsat,že jsme byli velice spokojeni s ochotou Vašich pracovníků i odvedenou práci . Hoši byli velice pracovití , přesto,že pracovali v zimě . Proto až budeme dělat přední část, rádi se na Vás zase obrátíme Posílám i fotečku plotu a moc děkujeme a všechny ty chlapce v čele s jejích šéfem zdravím. Houfková.
Skálovi Bystřice
Dobrý den, moc děkujeme za provedení naší zakázky .Jsme velmi spokojeni s prací vašich zaměstnanců ,kteří jsou opravdu šikovní ,pracovití a mají kladný přístup ke své práci , umí si poradit v každé situaci .Ještě jednou děkujeme ,přejeme mnoho spokojených zákazníků .Chtěla jsem vše také napsat do recenzí ,ale nejde mi se přihlásit do google, tak píšu alespoň takto.
Manželé Loubkovi
Děkujeme Vám a hlavně partě Vašich pracovníků, za skvěle odvedenou práci. SLUŠNÍ, SKROMNÍ, OCHOTNÍ a moc ŠIKOVNÍ. Jak řekl můj manžel, na stupnici od 1-10 mají 20. Ještě jednou děkuji a vyřiďte prosím pozdrav partě co u nás pracovala.
Tomáš Vojkůvka - Rýmaně u Mníšku pod Brdy
Chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci. S manželkou jsme velmi spokojeni. Dostal jsem na vás doporučení od kamaráda a jsem rád, že se jeho slova spokojenosti potvrdila. Pokud budu mít možnost vás dále doporučit, určitě to udělám. Ještě jednou děkuji.
Petr Henc - Nekmíř
Dobrý den, nemám dotaz, ale tímto vyjadřuji pochvalu pro Vaši firmu a chlapce, kteří mi postavili betonový plot na parcele v Nekmíři. Byl jsem velice mile překvapen slušností všech tří a oceňuji jejich šikovnost a pracovní nasazení a z Vaší strany naplánování termínu montáže, který byl bezezbytku splněn.  Moc je prosím pozdravujte a ještě jednou mockrát děkuji.
Vízner - Třebovle
Dobrý den, Děkujeme za zaslané faktury. Chtěl bych Vám ještě poděkovat za dodavku a montaz oploceni. Jsem rad ze jsem vybral právě vás na dodávku plotu. Moc děkuji a rád vás doporučím a předám kladné reference.
Zdenek Apt - Roudnice na Labem
Dobry den, dekujeme za dodavku betonoveho plotu. Vasi chlapi namontovali plot rychle a precizne a vse v prubehu konzultovali. Byl jsem mile prekvapen jejich pristupem k zakaznikovi a pak i k praci .....  Jeste jednou dekujeme,
Bočková - Litvínov
Dobrý den, chci poděkovat za úžasnou partu, kterou jste mi poslal na stavbu plotu. Větší dříče jsem neviděla. A jsem naprosto unešená, plot je skvělej. Moc děkuji
Martina Čtvrtlíková - Otročkov
Dobré ráno p. Chadraba,
včerejší  realizace zakázky na betonové ploty  v Otročkově  proběhla v naprostém pořádku.
 
V dnešní době  je mnoho firem,které prezentují svoji podnikatelkou činnost,
 proto je těžké na trhu vybrat firmu at  zákazník je spokojen jak  s montáží,tak s finálními prácemi.
 
Vám p.Chadraba gratuluji k Vašemu  podnikatelskému záměru a hlavně k tomu ,že v dnešní době mít  zaměstnance,které pošlete na realizaci zakázky,
PŘIJEDOU - JSOU SLUŠNÍ,UMÍ PRACOVAT a za jejich profesionální přístup k celé zakázce.
Opravdu,jsou šikovní,přístup je od těch chlapů je precizní.
Již s několika firmami  jsme s manželem  spolupracovali, tak můžeme posoudit a srovnat jednání od majitele až po dělníky na stavbě,
tak VÁM  OPRAVDU DÍK.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554