Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Radka Fabiánová - Července okr. Olomouc
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za provedení 40m plotu, provedené za jeden den, v prvotřídní kvalitě, výškově skvěle zvládnuté. Nejlepší firma, kterou jsme u nás měli. Ještě jednou děkuji.
Morávkovi - Častolovice
Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za perfektně provedenou práci vašich zaměstnanců při stavbě našeho plotu. I přes úmorné vedro pracovali s vysokým nasazením. Jsme moc spokojeni. Přejeme vám mnoho dalších spokojených zákazníků.
Vavřičkovi - Brzotice u Benešova
Dobry den, dekujeme Vam mnohokrat za fakturu a radi bychom velmi pochvalili Vase montazniky, kteri plot udelali. Skvely, vstricny pristup, skvele odvedena prace a hlavne vse rychle a precizne udelane. Vasi firmu budeme urcite dale doporucovat, at se Vam dari! Hezky den.
Filip Kovařík - Chrudim
Dobrý den, děkuji za zaslání faktury. Ještě jednou bych Vám rád poděkoval za kvalitní a rychle odvedenou práci. Budu Vás doporučovat. S pozdravem Filip Kovařík
Blanka Fialová - Kolín
Dobrý den, Ráda bych poděkovala za skvěle odvedenou práci a výbornou komunikaci se všemi zaměstnanci firmy KULKABEX.s.r.o. Byli jsme velmi spokojeni. Přeji mnoho úspěchů do dalšího podnikání.
Radim Kotlář - Kutná Hora
Děkuji za perfektní akci. Pochvala platí i realizačnímu týmu. Reklama Vaší firmy bude následovat. Hezký den
Horais - Plzeň
Dobrý den pane Chadrabo, chtěl bych ještě poděkovat za práci kluků na výstavbě plotu. Máte fakt dobré zaměstnance a tým. V tom mrazu jsem jejich práci, ochotu a profesionalitu pouze obdivoval. Můžete si být jist, že vím o čem mluvím, protože přicházím do styku s hodně dodavateli a těch fakt spolehlivých firem co jenom neslibují, ale práci odvedou 100% je tak 1 z 10. Přeji hezký den a hodně dalších zákazníků
Lukáš Seifert - Kutná Hora
Dobrý den, děkuji Vám a zároveň i Vašim opravdu výborným a slušným zaměstnancům, kteří provedli velmi kvalitní práci v nesnadných podmínkách.
Kyba - Ústí nad Orlicí
Rad bych vam i podekoval za perfektne odvedou praci. Ta parta chlapu co u nas byla je super! Kez by kazdy remeslnik byl aspon z pulky takovy. Urcite s cistym svedomim doporucim dal! Jeste jednou vam i chlapum moc dekuji
Daňková Iveta - Roudný okr. Benešov
Dobrý den paní Kulková, moc děkuji za spolupráci. Jen dodatek: Moc chválím bezvadnou partu kluků co u nás plot stavěli. Jsou to opravdu machři a pracovníci s velkým srdíčkem. Na takové zaměstnance musíte být hrdí. :-) přeji hezký den a mnoho spokojených zákazníků.
Potřebujete poradit?
Zavoláme vám!
Stačí nám zanechat číslo:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
David Chadraba
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554