Názory našich klientů


Naše betonové ploty jsme dodali již řadě zákazníků po celé České republice. Zde uvádíme některé reakce našich spokojených klientů.

Fotky z našich realizací naleznete v GALERII
Táňa Vaněčková - Plzeň
Vážený pane Chadrabo,
Chtěla bych MOC PODĚKOVAT vašim zaměstnancům za dnešní realizaci plotu v Plzni. Opravdu smekám před jejich profesionálním přístupem, ochotou, pracovitostí a kvalitou odvedené práce. Byli jsme s vaší firmou velice spokojeni a budeme všude doporučovat. Přeji hodně podnikatelských úspěchů.
Mgr. Michaela Dimitrov - Osov u Berouna
Dobry den, dekuji za realizaci plotu a zasilam na Vase kluky jen chvalu nejvetsi. Mam skutecne velkou radost!!!! Moc sikovna parta. Jeste jednou moc dekuji.
Irena Králová - Horšovský Týn
Dobrý den pane Chadraba, Předem mého mailu Vám chci poděkovat za rychlé vyřízení mé žádosti o stavbu plotu v Horšovském Týně. Vaše firma odvedla velmi dobrou práci. Jsme nadmíru spokojeni jak s rychlostí a kvalitou stavby, tak i vzhledově. Vše probíhalo k naší spokojenosti. Do budoucna plánujeme opět využít Vaše služby. Ještě jednou děkuji a přeji více spokojených zákazníků.
Ela Dědičová - Ledeč n/S
Dobrý den. Ve dnech 17.a 18.2.2020 byla realizována stavba betonového plotu firmou Kulkabex. Touto cestou dělníkům moc děkuji, práci odvedli perfektně, byli ochotní, pracovití, nemám žádné připomínky. Firmu mohu jenom doporučit a chválit opravdu vše - od objednávky až po realizaci. Zaslouží si zaměstnanci i obdiv za fyzickou námahu. Moc díky.
Váňa - Žďár Doubrava
Dobrý den. Děkujeme za perfektně odvedenou práci. Moc děkujeme Vašim pracovníkům. Jsme velmi spokojeni. Přeji hezký de.
Hollasová - Těchlovice

Vážená paní Kulková, Vážený pane Chadrabo děkuji za skvělou spolupráci. Ráda bych Vám sdělila, že máte opravdu skvělé zaměstnance. Spolupráce, komunikace i rychlost provedených prací je neuvěřitelná. Jako Vaše zákaznice jim uděluji velikánskou pochvalu. Kdyby takových lidí bylo na světě více. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám i Vaší firmě mnoho úspěchů a spojenosti

Žákovi - Strakonice
Přeji krásný den. Chtěl jsem vám poděkovat za montáž betonového plotu. Vše klaplo podle domluvy. Montážníci byli šikovní a s drobnými problémy si poradili. Mají náš respekt za to s jakým nasazením pracovali. Ještě jednou díky
Lenka Marková - Horní Počernice

Chtěla bych moc poděkovat Vašim montážníkům, chovali se naprosto profesionálně, jsou sehraní a montáž proběhla zcela bez problémů. Vaši firmu budu dále doporučovat.

 Děkuji a přeji příjemný den a mnoho spokojených zákazníků.

PODOLAKOVÁ - PÍŠŤANY
MOC DĚKUJEME STAVBA JAK MÁ BÝT RYCHLÁ A ČISTÁ MOC SLUŠNÝ ZAMĚSTNANCI I JIM PATŘÍ PODĚKOVÁNÍ ŠKODA ŽE TAKOVÝCH FIREM NENÍ VICE.DEKUJI
Jelínková - Zaječice
Dobrý den, děkujeme. S Vaší práci jsem byla moc spokojená, plot vypadá moc hezky. Ještě jednou děkujeme.
Kde nás najdete
KULKABEX s.r.o.
Tupadly 55
285 63, Tupadly

Kontaktní osoba:
Tomáš Kulka
E-mail: info@kulkabex.cz
telefon: +420 775 571 554